Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Game of Thrones

Featured Replies

2 hours ago, Weenie Pooh said:

Potpuno nerealistična scena, tako se ne sere pored drveta. Od koga se zaklanja, od kamere? Na putu nema nikoga, da ima komotno bi ga videli kako kenja.

Zašto se nije prihvatio za drvo, kako tradicija nalaže?

Zapadnjaci Bajo, ne znaju oni kako se to radi...ta razmena energije, šljiva, ruke, govno.

  • Replies 13.3k
  • Views 1.1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Pokojni Ruxin
    Pokojni Ruxin

  • Weenie Pooh
    Weenie Pooh

    Potpuno nerealistična scena, tako se ne sere pored drveta. Od koga se zaklanja, od kamere? Na putu nema nikoga, da ima komotno bi ga videli kako kenja. Zašto se nije prihvatio za drvo, kako tradicij

  • arheolog1981
    arheolog1981

    Hype level nula. Od "finala" GoT nisam ni knjige čitao a svake godine sam bar jednu obrnuo a često i više. Čak me ne zanima ni šta će debeli da uradi i dal će 2029. godine da izda Vetrove Zime. Što se

Posted Images

Ta cela scena sa sranjem je bila potpuno nepotrebna. Apsolutno sam ubeđen da su scenaristi mislili za sebe da su napravili opako dobar fazon kada su džingl sa muzičkom temom presekli scenom sa prolivom, ali ceo utisak ne da je krindž, nego je neki nivo Kursadžija otprilike. Očekujem još takvih neduhovitih scenarističkih bravura, ali se nadam da će ostati na nivou detalja.

Što se ostatka tiče, meni je prva epizoda OK za prvu epizodu neke serije, videćemo kako će da razviju priču. Likovi su im stereotipni malo, ali opet, prva je epizoda. Osveženje je videti Westeros iz neke donje perspektive, a ne samo kroz kraljeve i prinčeve i zmajeve.

Scena je sranje covid19

12 minutes ago, Ayatollah said:

Osveženje je videti Westeros iz neke donje perspektive, a ne samo kroz kraljeve i prinčeve i zmajeve.

Ovo je Mandalorian recept koji je odradio vraški dobar posao sa tom serijom, dok je nisu usrali upravo odstupanjem od toga. Valjda će HBO biti tu pametniji (hint: neće).

scena sa sranjem me je zatekla, vrlo wtf. međutim, malo sam porazmislila i shvatila da se poserem i ja martinu na glavu, ništa nije napisao od 2011. i neće.

scena sranja Radašina u Moravu iz prve epizode Selo gori realističnija fantom

3 minutes ago, garcia said:

scena sranja Radašina u Moravu iz prve epizode Selo gori realističnija fantom

Brt serija je realistična 1/1

images (52).jpeg

Levo i desno su njeni poštovaoci fantom

On 21. 1. 2026. at 11:23, J- said:

ma kenja, a izabrao lokaciju da se pridržava za drvo tokom radnje

inače,

od pomenute scene se ogradio i George R. R. Martin izjavivši da uopšte nije neophodno da se opisuju ili prikazuju takve biološke radnje likova

Vala i Martin sere (pun intended), nije neophodno da se prikazuju takve biološke radnje, a jedan od najbitnijih momenata ASOIAF-a je kada Tirion ubije Tajvina na sranju...

U samom početku, tamo 90ih, cela poenta Martina i to što ga je činilo drugačijim od ostalog high fantasy-ja je to što su likovi srali, pišali, povraćali, bacali decu sa prozora, itd. Čitati Martina nakon WoT u to vreme je bilo kao preći sa nindža kornjača direktno na Lesli Oldridža i Miko.

Edited by Amos

1 hour ago, Ayatollah said:

Vala i Martin sere (pun intended), nije neophodno da se prikazuju takve biološke radnje, a jedan od najbitnijih momenata ASOIAF-a je kada Tirion ubije Tajvina na sranju...

Bar smo bili pošteđeni prikaza Tajvinova bulje i ono što izlazi iz nje.

matori je izgubio kredibilitet da priča o bilo čemu, koga briga šta sad sere

10 hours ago, goofs said:

matori je izgubio kredibilitet da priča o bilo čemu, koga briga šta sad sere

On 21. 1. 2026. at 11:23, J- said:

ma kenja, a izabrao lokaciju da se pridržava za drvo tokom radnje

inače,

od pomenute scene se ogradio i George R. R. Martin izjavivši da uopšte nije neophodno da se opisuju ili prikazuju takve biološke radnje likova

Bold words za nekog tko je autor sljedećih riječi:

"Sunset found her squatting in the grass, groaning. Every stool was looser than the one before, and smelled fouler. By the time the moon came up she was shitting brown water. The more she drank, the more she shat, but the more she shat, the thirstier she grew"

Vise bih imao da pricam sta se desilo da sam 45 minuta gledao u zid. Sad mi je jasno zasto svi pricaju o kenjanju.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.