Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Game of Thrones

Featured Replies

20 hours ago, Spike said:

Bold words za nekog tko je autor sljedećih riječi:

"Sunset found her squatting in the grass, groaning. Every stool was looser than the one before, and smelled fouler. By the time the moon came up she was shitting brown water. The more she drank, the more she shat, but the more she shat, the thirstier she grew"

U odbranu debelog to je bila dramatična kenjaža, cliffhanger kenjaža. Dizenterija nije za šalu, posebno kad se nađeš u nekoj vukojebini bez igde ikoga.

U uvodu u KOTSK epizodu dramski momenat nije postojao, naprotiv. Jednostavno je scenarista odlučio da se iskenja u znak podsmeha franšizi, autoru, i žanru.

  • Replies 13.3k
  • Views 1.1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Pokojni Ruxin
    Pokojni Ruxin

  • Weenie Pooh
    Weenie Pooh

    Potpuno nerealistična scena, tako se ne sere pored drveta. Od koga se zaklanja, od kamere? Na putu nema nikoga, da ima komotno bi ga videli kako kenja. Zašto se nije prihvatio za drvo, kako tradicij

  • arheolog1981
    arheolog1981

    Hype level nula. Od "finala" GoT nisam ni knjige čitao a svake godine sam bar jednu obrnuo a često i više. Čak me ne zanima ni šta će debeli da uradi i dal će 2029. godine da izda Vetrove Zime. Što se

Posted Images

56 minutes ago, Weenie Pooh said:

U odbranu debelog to je bila dramatična kenjaža, cliffhanger kenjaža. Dizenterija nije za šalu, posebno kad se nađeš u nekoj vukojebini bez igde ikoga.

U uvodu u KOTSK epizodu dramski momenat nije postojao, naprotiv. Jednostavno je scenarista odlučio da se iskenja u znak podsmeha franšizi, autoru, i žanru.

Iskenjao se već debeli za sve pare po franšizi. Ne znam baš za maliciozne namjere scenarista, podjednako je vjerojatno da je u pitanju samo glup pokušaj dočaravanja lighthearted atmosfere novela.

Ali stoji da je krajnje idiotska scena.

12 minutes ago, gone fishing said:

Gibberish.

10 hours ago, Weenie Pooh said:

U odbranu debelog to je bila dramatična kenjaža, cliffhanger kenjaža. Dizenterija nije za šalu, posebno kad se nađeš u nekoj vukojebini bez igde ikoga.

U uvodu u KOTSK epizodu dramski momenat nije postojao, naprotiv. Jednostavno je scenarista odlučio da se iskenja u znak podsmeha franšizi, autoru, i žanru.

I mom interesovanju za ovu serijicu.

Kao onomad u onom švapskom filmu (neki ciklus međunarodne kinematografije je išao na Tv ) , kad ispratiš kamiondžiju u istoj radnji.

- Dizenterija nije za šalu, posebno kad se nađeš u nekoj vukojebini bez igde ikoga.- ... što je ok, jer ima veze s' pričom, - ovde je bilo nepotrebno.

Edited by Kako god ...
ovo nije što i ovde

  • Debeli, kad ces da napises nesto novo?

  • Debeli:

lXHRQBr.gif

image.png

Ovo je baš tough watch

Sreća pa su epizode samo po pola sata.

Dugo je trebalo da se krene putem cock merchanta.

Zeru mi je Dunk preglup, možda sam zaboravio novele, ili samo pretjeruju.

Javljajte, jel vredi da se ovo gleda ili da ga bacimo u recycle bin?

1 hour ago, Shan Jan said:

Javljajte, jel vredi da se ovo gleda ili da ga bacimo u recycle bin?

Teško je reći, čak i meni subjektivnom. Deluje da će se držati priče kao pijan plota, ali pošto nje nema dovoljno, popunjavaju praznine užasnim glupostima.

Vrlo je lako razlikovati tekst prenet od reči do reči iz knjige i tekst dopisan od strane idiota. Ako scena sadrži do pet puta upotrebljene reči cock-piss-asshole-shit-cunt-fuck, pisao je Martin. Ako tih reči ima pet plus, dijalog su pisali TV zlotvori.

Evo da vam dočaram ugođaj, jedna kratka scena sa hrvatskim titlom, dva viteza pričaju sa Dankom u štali:

- Recite mi Ser Duncane, ima li ovdje poštenog mjesta da se poserem? blink

- Ne baš blink

(Razočarani Ser Roland odlazi bez reči, njegov kolega objašnjava)

- Čovek takvog porijekla nikad nije uprljao šupak sijenom blink

(A Dank znalački dodaje)

- Uprljat će ga prije kraja tjedna blink

Kako im ovakve stvari padaju na pamet? Šta znači "ima li ovde gde da se poserem" kad dolaziš u jebeni zamak? Naravno da ima, sluge će ti donesti nokšir! Zašto mu Dank kaže da nema dobrog mesta?! Zašto ovaj drugi sugeriše da treba srati u seno? Zašto Dank zaključuje da će onaj prvi srati u seno do kraja nedelje? O čemu vi pričate, ljudi božiji?!

2 hours ago, Shan Jan said:

Javljajte, jel vredi da se ovo gleda ili da ga bacimo u recycle bin?

Ako hoćeš da vidiš kurčinu alatku 30% veću od one koju je imao Džon Holms, onda vredi pogledati.

Edited by Ayatollah

1 hour ago, Weenie Pooh said:

Kako im ovakve stvari padaju na pamet? Šta znači "ima li ovde gde da se poserem" kad dolaziš u jebeni zamak? Naravno da ima, sluge će ti donesti nokšir! Zašto mu Dank kaže da nema dobrog mesta?! Zašto ovaj drugi sugeriše da treba srati u seno? Zašto Dank zaključuje da će onaj prvi srati u seno do kraja nedelje? O čemu vi pričate, ljudi božiji?!

skatofilija, bolest najmilija fantom

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.