January 24Jan 24 20 hours ago, Spike said:Bold words za nekog tko je autor sljedećih riječi:"Sunset found her squatting in the grass, groaning. Every stool was looser than the one before, and smelled fouler. By the time the moon came up she was shitting brown water. The more she drank, the more she shat, but the more she shat, the thirstier she grew"U odbranu debelog to je bila dramatična kenjaža, cliffhanger kenjaža. Dizenterija nije za šalu, posebno kad se nađeš u nekoj vukojebini bez igde ikoga. U uvodu u KOTSK epizodu dramski momenat nije postojao, naprotiv. Jednostavno je scenarista odlučio da se iskenja u znak podsmeha franšizi, autoru, i žanru.
January 24Jan 24 56 minutes ago, Weenie Pooh said:U odbranu debelog to je bila dramatična kenjaža, cliffhanger kenjaža. Dizenterija nije za šalu, posebno kad se nađeš u nekoj vukojebini bez igde ikoga.U uvodu u KOTSK epizodu dramski momenat nije postojao, naprotiv. Jednostavno je scenarista odlučio da se iskenja u znak podsmeha franšizi, autoru, i žanru.Iskenjao se već debeli za sve pare po franšizi. Ne znam baš za maliciozne namjere scenarista, podjednako je vjerojatno da je u pitanju samo glup pokušaj dočaravanja lighthearted atmosfere novela.Ali stoji da je krajnje idiotska scena.
January 25Jan 25 10 hours ago, Weenie Pooh said:U odbranu debelog to je bila dramatična kenjaža, cliffhanger kenjaža. Dizenterija nije za šalu, posebno kad se nađeš u nekoj vukojebini bez igde ikoga.U uvodu u KOTSK epizodu dramski momenat nije postojao, naprotiv. Jednostavno je scenarista odlučio da se iskenja u znak podsmeha franšizi, autoru, i žanru.I mom interesovanju za ovu serijicu.Kao onomad u onom švapskom filmu (neki ciklus međunarodne kinematografije je išao na Tv ) , kad ispratiš kamiondžiju u istoj radnji.- Dizenterija nije za šalu, posebno kad se nađeš u nekoj vukojebini bez igde ikoga.- ... što je ok, jer ima veze s' pričom, - ovde je bilo nepotrebno. Edited January 25Jan 25 by Kako god ... ovo nije što i ovde
January 26Jan 26 Dugo je trebalo da se krene putem cock merchanta.Zeru mi je Dunk preglup, možda sam zaboravio novele, ili samo pretjeruju.
January 26Jan 26 1 hour ago, Shan Jan said:Javljajte, jel vredi da se ovo gleda ili da ga bacimo u recycle bin?Teško je reći, čak i meni subjektivnom. Deluje da će se držati priče kao pijan plota, ali pošto nje nema dovoljno, popunjavaju praznine užasnim glupostima.Vrlo je lako razlikovati tekst prenet od reči do reči iz knjige i tekst dopisan od strane idiota. Ako scena sadrži do pet puta upotrebljene reči cock-piss-asshole-shit-cunt-fuck, pisao je Martin. Ako tih reči ima pet plus, dijalog su pisali TV zlotvori.Evo da vam dočaram ugođaj, jedna kratka scena sa hrvatskim titlom, dva viteza pričaju sa Dankom u štali:- Recite mi Ser Duncane, ima li ovdje poštenog mjesta da se poserem? - Ne baš (Razočarani Ser Roland odlazi bez reči, njegov kolega objašnjava)- Čovek takvog porijekla nikad nije uprljao šupak sijenom (A Dank znalački dodaje)- Uprljat će ga prije kraja tjedna Kako im ovakve stvari padaju na pamet? Šta znači "ima li ovde gde da se poserem" kad dolaziš u jebeni zamak? Naravno da ima, sluge će ti donesti nokšir! Zašto mu Dank kaže da nema dobrog mesta?! Zašto ovaj drugi sugeriše da treba srati u seno? Zašto Dank zaključuje da će onaj prvi srati u seno do kraja nedelje? O čemu vi pričate, ljudi božiji?!
January 26Jan 26 2 hours ago, Shan Jan said:Javljajte, jel vredi da se ovo gleda ili da ga bacimo u recycle bin?Ako hoćeš da vidiš kurčinu alatku 30% veću od one koju je imao Džon Holms, onda vredi pogledati. Edited January 26Jan 26 by Ayatollah
January 26Jan 26 1 hour ago, Weenie Pooh said:Kako im ovakve stvari padaju na pamet? Šta znači "ima li ovde gde da se poserem" kad dolaziš u jebeni zamak? Naravno da ima, sluge će ti donesti nokšir! Zašto mu Dank kaže da nema dobrog mesta?! Zašto ovaj drugi sugeriše da treba srati u seno? Zašto Dank zaključuje da će onaj prvi srati u seno do kraja nedelje? O čemu vi pričate, ljudi božiji?!skatofilija, bolest najmilija
Create an account or sign in to comment