Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Pa nisu oni ti koji postavljaju uslove u pregovorima, s obzirom na to da su oni tražili od Sersei da ih primi, proglasi primirje i pomogne protiv WW. Bilo bi prilično lejm da su izdeklamovali:

"hoćemo primirje, šalji vojsku s nama, vrći Jaru i Elariju i, ako nije problem, ako bi mogla malo da odjebeš s Iron Throna, znaš, zbog Deni"

Pa stvar je u tome sto nisu ni morali da idu na pregovore, a mogli su i komotno da nesportski spale cijelo KL drustvom jednim zmajevim dahom, kad su vec bili poslagani u djuture. I niko im ne bi zamjerio, a kamoli bio u stanju nesto da uradi.

Link to comment

Ceo taj kasting je sto se mene tice usran od pocetka ... ako nisu hteli da navijamo za Lanistere trebali su da kod Starkova, Barateona ili bar za Deni da odaberu ekipu koja bi u kadru mogla da se nosi sa matorim Densom, Dinklidzom pa cak i sa Nikolajom i Lenom. Cela Stark kuca /ako se izuzmu matorci/ sa sve bastardima i kidnapovanom decom  je prosecan kasting za Skinse i to treca sezona /zamislite sta bi sa takvim ulogama uradili N. Holt ili vec neko iz prve sezone/, dakle malo prerasli teen serija materijal. Dzon pogotovo, koliko god crnih gunjeva nabacali na njega. Za tu lovu bi im igrali i mnogo ozbiljniji glumci. Sreca pa su uglavnom  uboli sporedne likove, to je uvek bila jaca strana brit produkcije.

 

Sto se tice koncepta ovo fragmentarno pricanje price, sad kad sve treba da se upakuje i privede kraju, ozbiljno pocinje da smeta jer ima rupetina ko kanjon Tare. To je neka suluda kombinacija americke i britanske filmske naracije /po Edi izardu, malo pucnjeve i eksplozije i masovki, pa onda malo kamernih divana u biblioteci/ koja ne fercera jer za jedne je dosadno a za druge nema logike i motiva i price generalno. A podloga je preobimna. Kad smo kod love i tu se moglo uloziti malo u scenariste.

 

Kako bilo steta novaca i dobre podloge .... ne kazem da nije gledljivo sve to sto su uradili, posebno za mene koja sam laka za zabaviti ali.... Bilo je dobrih momenata i dobrih dijaloga i uz sav hajp po internetu i dalje nema mnogo bolje zabave pa ajd ... do 2019.

Кастинг функцинише без икаквих проблема.  Види под Мајдејка.

Link to comment

wtf sa Prestonom, dokle cemo cekati vise  :mad:

Ја сам се сморио чекајући. Мора да човек још не може да се опорави од виђеног.

Link to comment

Pa stvar je u tome sto nisu ni morali da idu na pregovore, a mogli su i komotno da nesportski spale cijelo KL drustvom jednim zmajevim dahom, kad su vec bili poslagani u djuture. I niko im ne bi zamjerio, a kamoli bio u stanju nesto da uradi.

Eeee, al šta bi prosečan gledalac sapunica mislio o vozvišenom Džonu* ako bi mučki pobio ljude s kojima je trebalo da održi pregovore?

 

* - ne prozivam ga, realno mislim da je Džon najpozitivnija osoba od svih. Malo smara ali jbg

Link to comment

a kao ne znaš šta si snimio :lolol:

jbt, ovo si TI!

Nipošto, Preston nam je svima uzor. Ja ne bih pravio one glupave male uvodne/izvodne animacije. Mada odličan mu je onaj goatsex zaključak :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...