Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Zanimljivo je da ta plava razorna svetlost ne topi led nego ga baš razara. To je valjda neka nemrtva undead vatra

 

Zid ne održava samo kamen i led već i magija.

 

Zmaj, živ ili mrtav, i dalje je magijsko biće.

Link to comment

A šta čini da tone i tone leda prosto nestanu kad se sruče dole, osim potrebe da horde animiranih zombija komforno prođu i ne penju se preko ruševina? #FridgeLogic

Link to comment

Vini, stize li zima u one predjele dje je Deneris oslobadjala robove ognjem i macem?

 

Stize li zima tamo dje je gvozdena banka? Sto Deneris prvo banku nije poharala ili Sersei ili bilo ko? Postojanje takve institucije je sprdnja.

Link to comment

Vini, stize li zima u one predjele dje je Deneris oslobadjala robove ognjem i macem?

 

Stize li zima tamo dje je gvozdena banka? Sto Deneris prvo banku nije poharala ili Sersei ili bilo ko? Postojanje takve institucije je sprdnja.

Stiže zima svudje™, pola sveta ima neku varijantu legende od stogodišnjoj zimi featuring zombies, kao što kod nas pola sveta ima neku varijantu mita o potopu. Sreća pa su naši heroji tu na pravom mestu da utepaju Night Kinga, jer eto, nije krenuo na jug kroz neke sibirske pustare nego baš tamo gde mu je smetao Zid.

 

Banka ne znam kako funkcioniše ali sumnjam da drži pare u nekom trezoru. Više su investiciona banka nego ono, štednja i kamata.

Link to comment

kolko ce zaista biti validni novci, kad bankari spoznaju sve cari zombija i wwalkersa?

 

elem, sto se mene tice, serija nece biti bulsit totalni jedino ako se dogode sledece dogodovstine:

 

-dzejmi kokne nekog od glavnih wwokersa il izgine cuvajuci brendona. vidimo da sam ide na severi, tamo ga ceka brendon koji sad apsolutno sve zna, samim tim i cinjenicu da ga je ovaj bacakao sa zgrade.

kapiram da trooki sad ima use for him™ i da ce vrv jednoruki sestrojeb za ovog nesto bitno morati da ucini, kako bi konacno dosegao katarzu. i sasvim sigurno u tom procesu poginuti, ali slavno.

 

-ajra kokne sersu (ako ova vec ne umre na porodjaju), i to u sudelovanju sa psom i brenom. u mom scenariju svo troje se u jednom momentu boru protiv plane koji cuva kraljicu, plana biva savladan i haund tu gine, ali slavno.

arja nastavlja sa brenom kao samohranom majkom. vec smo imali taj dijalog izmedju brene i haunda koji mi bas lici na svadju roditelja oko deteta. arjina lista je cekirana.

 

-teo ce spasti jaru, i zajedno ce krenuti na zlog strica. ne vidim sto bi grejdzoji isli u borenje na kopnu protivu zombija, em su, kao sto smo videli u ovoj tuci, neverovatno slabi, em sto jedini imaju kako tako pomorsko iskustvo. teo ubija borisa dvornika, i nekako gine, ali slavno. jara nastavlja da vlada svojim degenerisanim narodom.

 

- cekicar u nekom momentu upoznaje sandru, tu pada dosad nevidjena ljubav, zene se, izradjaju djecu, a on dobiva kakvu takvu kompenzaciju za svo ono cekicanje i realno zivot nedostojan jednog plavokrvog kopiletam, a glupa kravetina konacno dobiva pravog princa u vlasnistvo. ok, poluprinca.

 

- glavata i egon jasu zmajeve. ne znam ko drugi mimo njih dolazi u obzir. do skoro sam bio ubedjen da je jedan od kandidata i brendon, em zbog svog arogantnog stava jednog jahaca zmajeva, em sto je jasan antipod nocnom kralju, em sto je u prvoj sezoni to na neki nacin nagovestio kepec kad mu je poklonio ono specijalno sedlo sa kojim moze da jase. sad mislim da od toga nema nista. elem, glavata gine, ali slavno. pre ili posle porodjaja, to jos nisam siguran, al vrv posle.

u svakom slucaju, ucinice svet boljim mestom.

 

eto to, pa nek vide :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...