Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Kukate preterano. Niko nikad nije rekao da će serija imati nekakve spektakularne bitke ili šta ti ja znam šta u tom stilu. Osim možda Calavere, ali eto, he told you not to trust him.Meni je prilično efektno kako je Tyrion onesvešćen pre nego što je sve počelo, a posle ga pred tatom nose kao ranjenog heroja. :)Ona druga bitka, u Whispering Wood, čak ni u knjizi nije prikazana - nema nikakve potrebe da je gledamo na ekranu. Zarobili su Harvey Denta ( © luba), to je jedina relevantna posledica, i to smo videli.U drugoj sezoni bi trebalo da vidimo ukupno jednu masovnu scenu, i u njoj će verovatno biti dosta CGI, ali sve ostalo je small scale. Ja bar sa tim nemam nikakav problem.
Sve je to tacno, ali film/serija je ipak vizuelni medij, bilo bi lepo dobiti poneki kadar borbe koji to potvrdjuje. A i ja sam vazda voleo bitke, i na papiru i na ekranu. :DKad spomenu Tywina, je l' neko video u cemu se on pojavio na bojnom polju?vlcsnap-2011-06-13-19h55m31s56.jpgCovek krenuo na toga party, pa svratio! :Hail:
Link to comment

pa ne ocekujem krvoprolice, ali kontam da bi neko trebalo da pogine u nekoj od tih bitaka. hocemo li to do kraja da saznajemo tako sto ce preskociti scenu i onda na neki nacin objaviti da je neko od likova mrtav.i u pravu je my niga, kako da ubijes glavnog lika vec u devetoj epizodi.

Link to comment
TCA (Television Critics Association) odnosno američko udruženje televizijskih kritičara danas je objavilo svoje nominacije za dodjelu nagrada koja će se održati 6. kolovoza u Los Angelesu.Od sve siline televizijskih nagrada u ovo vrijeme, TCA nekako pogađa i naš televizijski (ne)ukus. Po četiri nominacije zaradili su Justified, Game of Thrones i Parks and Recreation. Potpunu listu nominiranih pročitajte u nastavku.Istaknuto dostignuće u dramiFriday Night LightsGame of ThronesJustifiedMad MenThe Good WifeIstaknuto dostignuće u humorističnoj serijiCommunityLouieModern FamilyParks and RecreationRaising HopeProgram godineBoardwalk EmpireFriday Night LightsGame of ThronesJustifiedParks and RecreationNajbolja nova serijaBoardwalk Empire Game of ThronesTerriersThe KillingWalking DeadPojedinačno dostignuće u dramskoj serijiSteve Buscemi (Boardwalk Empire)Peter Dinklage (Game of Thrones)Jon Hamm (Mad Men)Julianna Margulies (The Good Wife)Margo Martindale (Justified)Timothy Olyphant (Justified)
Edited by Roger Sanchez
Link to comment

auh!čim su dali reč malom bolesniku znao sam šta će da uradi ali ipak, generalno povlačim primedbu o predvidivosti.ono sa kalom, kalisi i kalićem je malo preterano. gužva je u šatri sa sve mrtvacima ali ipak - živ nisam šta će da bude!ketlin stark me izluđuje koliko me nervira. de je nađoše jbt... i rob stark je malo onako iz kataloga. ona dijabola od roba-asistenta mu je isto nesnosna. rob je zaista heroj ako uz takve smarače uspe da istambura zlikovce.tirionova nova cica odlična. sve u svemu - zadovoljan sam.

Edited by McCabe
Link to comment

Charles Dance mi je tek u ovoj epizodi urasao u Tywina.. oni pogledi, onaj smirk (nema naše riječi za to..)Našao sam sjajan blog... biggrin.gif(spojler je da post ne bude 3 metra visok)

stupid-ned-stark4.jpgstupid-ned-stark1.jpgstupid-ned-stark2.jpgstupid-ned-stark7.jpg

ima još par...

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Facinska epizoda. Polutan je zakon. Zmajevi su zakon. Bata i seka i ljigavi princ rulaju. Ove ostale treba poklati...Koliko je jos ostalo epizoda u prvoj sezoni?

Link to comment

I sve ce rijesiti u potonjoj za manje od sat vremena? :DIli ce kao Lost jos vise zamrsiti i onda cemo sa nestrpljenjem da cekamo godinu dana?!Mrzim serije... u filmu se zna - uvod, zaplet, sex glavnih glumaca dok im je smrt za vratom i kraj.

Link to comment

jedino da neda prebace preko zida, pa ga pretvore u onog ubijajuceg hladisu. biggrin.gifa sad' ozbiljno... ovo definitivno nisam ocekivao. ohmy.gifkao da je moguce jos vise zamrzeti malog dzofrija!? nevidljive bitke su mogli barem nekako da flesuju u tridesetak sekundi, da nisam gledao na hbo pomislio bi da nedostaju delovi epizode.

Link to comment
Ili ce kao Lost jos vise zamrsiti i onda cemo sa nestrpljenjem da cekamo godinu dana?!
Čuj godinu dana :lol:Na novu knjigu čekamo bar 5 godina, a ti se nadaš raspletu u jednoj epizodi ili sezoni.Debeli kilavi za medalju, a ova sezona je tačno jedna knjiga. Čeka nas još 4 knjige (izdate) i par koje tek treba da izađu.Ko ne ume da čeka, nek' se spašava dok može.
Link to comment

To znaci da ce GRRM morati ubrzati pisanje preostalih knjiga, jer serija ne moze da ceka. Sumnjam da ce snimiti par sezona i reci - slijedi pauza par godina dok matorog ne prodje dry-spell ili kako se vec kaze...

Link to comment
To znaci da ce GRRM morati ubrzati pisanje preostalih knjiga, jer serija ne moze da ceka. Sumnjam da ce snimiti par sezona i reci - slijedi pauza par godina dok matorog ne prodje dry-spell ili kako se vec kaze...
Serija može komotno da se otkaže posle druge sezone, ako padne gledanost. Ali kao i sve što se snima sa sitnom decom, teško da će praviti neke veće pauze... ne znam kako bi objasnili da su npr. Ariji narasle sise između devete i desete godine, ili da je Bran iždžikljao pola metra za 3 meseca.
Link to comment

brate, ako deneris izgleda onako sa 15 onda nema nikakvih nelogičnosti.e da, koj će vam bitke? biće do jaja ako ne prkažu ni sledeću glavnu.

Link to comment
ono sa kalom, kalisi i kalićem je malo preterano. gužva je u šatri sa sve mrtvacima ali ipak - živ nisam šta će da bude!
kako ziv nisi, rodice se dete-reptil i potvrdice se ko vlada svetom.nego da rezimiram:starac foco od tisucu ljeta je stric barbiki-zmajevki?ko je ovaj sto je zastitio cerku buducu kejt ostin a sto ga je ned pokusao da pozdravi?rob je prijatno osvezenje kako napreduje u vodja. bron je apsolutni car, a epizoda bez mane. mada ipak razocarana sam sto je ovaj poklekao.ali se zato konacno pojavila jedna bezbednosna formacija po mom ukusu, bez zena i dece kojima moze da bude ucenjivan, pa cak i kad se zove dzek bauer.i gde mi je general perisic?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...