Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Izdate:1. Game of thrones (avgust 1996)2. Clash of kings (novembar 1998) (2 godine razmak)3. Storm of swords (avgust 2000) (2 godine razmak )4. Feast for crows (oktobar 2005) (5 godina razmak)Čekaju se:5. Dance with the dragons (jul 2011) (6 godina razmak, ako tada izađe)6. Winds of winter7. Dream of spring
cekaj, stani... sesta (6.) knjiga, jos neobjavljena, se zove "winds of winter"???a ja najavio da ce mi tek sa zimom postati zanimljvo laugh.gif
Link to comment
Za verno prikazane bitke je potrebna kolicina CGI-ja za koju serije jednostavno nece imati novca jos dugo vremena. Ako bi ti radije cekao toliko za malo aj-kendija umesto da dobijemo ovo sto smo dobili, to je tvoja stvar. ^_^
Ameri nemaju keša?Imali su da se proseravaju na 100 drugih filmova, a za ovo nemaju. Ma ajde :lol:Nego, šalu na stranu, uzmimo za primer Tolkinove knjige. Ako je LotR ekranizovan 50 godina kasnije, a Hobit tek treba da dođe, ja sam stoga uvek za propisno (ne eyecandy, samo propisno) ekranizovanje pre nego za kasapljenje i prikazivanje poput neke pozorišne trupe.Pa majku mu, koliko su pukli za barut za snimanje Pacific-a, a ovde se stisli za 100ak statista i malo cgi-a :P
Link to comment
Bean was having a nice, quiet night out with 22-year-old “lad magazine” model April Summers when a man made some lewd comments toward her, prompting Bean to chase him off down the street. Later that night, Bean stepped out for cigarettes and the man attacked him, punching Bean in the face and reportedly slashing his arm with a piece of broken glass. Bean returned to the bar, had the staff patch him up with a first-aid kit, and then ordered another drink. .
Fuck Yeah! :0.6:
Perhaps George R.R. Martin could consider a rewrite
wordi naravno PSApril... :wub:

April-Summers-1.jpg

Edited by steins
Link to comment
cekaj, stani... sesta (6.) knjiga, jos neobjavljena, se zove "winds of winter"???a ja najavio da ce mi tek sa zimom postati zanimljvo laugh.gif
Ma to je samo opisno. Niti se u "Clash of Kings" neki kraljevi biju, niti će u "Dance with Dragons" (nadam se) biti nekakvih plesova sa zmajevima...Poslednja knjiga je originalno trebalo da se zove "A Time for Wolves", što je meni jedno četranest miliona puta bolji naslov od ovog "Dream of Spring" angry.gif
Link to comment
Ma to je samo opisno. Niti se u "Clash of Kings" neki kraljevi biju, niti će u "Dance with Dragons" (nadam se) biti nekakvih plesova sa zmajevima...Poslednja knjiga je originalno trebalo da se zove "A Time for Wolves", što je meni jedno četranest miliona puta bolji naslov od ovog "Dream of Spring" angry.gif
Samo da se ne pojavi Kevin Kostner i ne počne da đuska sa njima.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...