Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Je l' Krajisnik poslao Mladicu pismo preko vrane ili peske? Posto vrane, ocigledno, stizu za sat, dva.
Po glasniku. Prikazano je to u sedmoj epizodi.
Link to comment

Da, i ja sam morao ponovo da pogledam delove prve epizode, jer sam već zaboravio šta je to bilo s one strane. To je u prvoj epizodi baš obećavalo i onda je otišlo pod tepih.

Link to comment

Aha. Ja to nisam ukačio ni kad sam čitao knjigu, tri miliona fantasy prezimena i baš treba da primetim jedno poklapanje. Tek kad je otac direktno pomenuo sina se upalila lampica.

Link to comment

u, meni i dalje sve sjajno. nema magija, samo spletkarenje i krv do kolena.i krajisnik je stvarno prava slovenska dusa, nije hteo umirucem pobratimu da otkrije da mu je zena incestuozna kurva.sad bih najvolela da se razalovani djeneral (i nije mladic, no perisic) pridruzi krajisniku nedu pa onda neki dil sa konjokonanima napravi i razvale ove dinkicevce, a da mala macevalica postane kalamiti dzejn.ona plavka sto ima krv od zmaja u sebi pa joj se ne peku ruke mi gadnjikava i dalje, ali kad nema brata moze i da prodje. samo su dosadnjikavi sa onim moon of my life i stars of my sunshine, sta li vec bese, ne moraju bas u javnosti tako, naci ce se neki juda da proburazi konjokonana (koji je pravi banovic strahinja) jer vise slusa zenu no pleme.ko i uvek, mnogo je bolje gledati odjednom par epizoda, juce sabih tri komada i vecina primedbi pada u vodu :De da, odlicna je ona scena kada pater familijus cereci jelena i poducava harvija denta zivotu.

Edited by luba
Link to comment

Moj tip je da se Krajisnici povlace na sjever a da mladi kralj postaje ludi kralj koji gomila neprijatelje, pa onda upadaju Mongoli koji rasturaju Lanistere a zatim se pojavljuju Krajisnici i rjesavaju stvar.MMW!

Link to comment

Ko je pravio trailer, očigledno ne zna ništa o Konanu. Ne mogu da verujem da ga predstavljaju kao nekakvog heroja u borbi Dobra vs. Zla, ogroman promašaj teme. Konan je bre lopov, pijandura, i plaćeni ubica, a ne neki razgolićeni vitez <_</OT

Link to comment
Ko je pravio trailer, očigledno ne zna ništa o Konanu. Ne mogu da verujem da ga predstavljaju kao nekakvog heroja u borbi Dobra vs. Zla, ogroman promašaj teme. Konan je bre lopov, pijandura, i plaćeni ubica, a ne neki razgolićeni vitez <_</OT
znaš šta, ja ne mogu da se setim niti jednog junaka koji je prešao na platno poslednjih recimo 10 pa i više godina da nije unakažen do neprepoznatljivosti....naročito su ogavni rimejkovi rimejkova
Link to comment
Без Милијуса ништа.
actually, fanaticni howardovi fanovi drze da ni verzija zen fasiste nije 'verna' izvorniku. mislim i nije ali zato je i odlican film.btw, kao sto kaze vini konan je autsajder. sa petnest godina je deo vristece horde koja se prelila preko zidova venarium i nikada nije potpuno civilizovan. za razliku od milijusovog niceanskog konana howardov je cak i mracnija figura: nista kod njega nije posredovano 'civilizacijom' vec je on 'prirodno' nezaustavljivi proto-kelt kome su civilizovane zemlje akvilonije i dalje samo plen. Edited by kim_philby
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...