Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

A što ne pominjete Jora duplog agenta? Ubedljivo najintrigantniji lik. Jedini koga ne mogu nigde da lociram na crno-beloj skali.Karketi je okej. Nema šanse da će da zajebe Starka.

Link to comment
Pričajte vi šta hoćete, meni je Stark kao krajiški Srbenda koji je naseo na igru iz Beograda.
starkovi - krajsnici. onda su vajldlinzi turci izjelice. konacno mogu opusteno za nekoga navijati u GoT.dell-branmakmorn.jpg Edited by kim_philby
Link to comment

Kako kako, pa latino kendo style :DNije nikog pobio, samo ih malo zadržava dok mala ne pobegne. Na stranu to što je, kako je scena snimljena, trebalo da mu polome taj drveni mač negde u trećoj sekundi, ali dobro.Meni je epizoda debelo razočaranje, ali da ne smaram, pisao sam o tome na VIP temi.

Link to comment

ma dobro nije nikog ubio, nisam to ni mislio, nego je scena realno jako glupa upravo iz tog razloga. procitao sam tvoj post o velikom razocarenju (onako letimicno, sa zatvorenim jednim okom :lol: ), ali vecina zamjerki moze da dodje samo od vas koji ste citali knjige.

Link to comment

A čekaj, vama koji niste čitali ovi prekomorski Mongoli sa eyelinerom izgledaju ubedljivo? I deluje vam OK ideja da, ako vojska krene na put noću, niko neće znati da je krenula? :unsure:

Link to comment

nisam gledao zadnje dvije epizode, mozda cu na kraju kad se zavrsi sezona sve odjednom, ali mongoli su komedija, apsolutno najslabiji dio serije.

Link to comment
A čekaj, vama koji niste čitali ovi prekomorski Mongoli sa eyelinerom izgledaju ubedljivo? I deluje vam OK ideja da, ako vojska krene na put noću, niko neće znati da je krenula? :unsure:
meni su mongoli neuvjerljivi od pocetka, ne vidim da se nesto promjenilo ovom epizodom. to drugo jeste glupo.
Link to comment
A čekaj, vama koji niste čitali ovi prekomorski Mongoli sa eyelinerom izgledaju ubedljivo? I deluje vam OK ideja da, ako vojska krene na put noću, niko neće znati da je krenula? :unsure:
Meni oni više deluju kao kombinacija Mongola iz doba Džingis kana i Persijanaca iz doba Darija, ali to je sporedno, zar ne :lol: A ovo drugo, pa ja se baš nešto ne razumem u ratove, ali Ameri svaki put kad krenu da osvajaju Irak lii nekog trećeg, to rade noćuInače je bila baš dobra epizoda, svašta se izdešavalo, i baš sam se nadala da će mala Sensa da priđe bliže Džofriju i da iz rukava izvuče neki bodež i zarije mu ga u oko.Vidim da ste na onom drugom topiku spominjali i Majkal Murkoka i njegovo čedo Elrika :wub: , bila sam zaljubljena u njega u šestom razredu, on sam i depresivan, zli brat i nesrećna ljubav, jao, vratite nam ediciju Plava ptica. Edited by Arkadija
Link to comment
Meni oni više deluju kao kombinacija Mongola iz doba Džingis kana i Persijanaca iz doba Darija, ali to je sporedno, zar ne :lol: A ovo drugo, pa ja se baš nešto ne razumem u ratove, ali Ameri svaki put kad krenu da osvajaju Irak lii nekog trećeg, to rade noću
Rekli su da je ideja da asociraju na američke indijance... meni lično ne liče ni na šta. Kože su im svih mogućih nijansi bele, frizure raznorazne, uključujući i ovog poslednjeg (pokojnog) koji se izbrijao aparatom. Vizuelno su potpuni cirkus, kao iz najjeftinijih TV produkcija... osim što govore fancy Dothraki jezikom koji meni zvuči prilično dobro.Ovo sa vojskom koja kreće noću je idiotarija, imaju mesec-dva da putuju. Potpuno glupavo ubačen detalj... osim ako je Rob to bezveze izmislio za mlađeg brata.I od mene :wub: za Elrika Plavu Pticu, ali mislim da mu bad guy nije bio brat.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...