Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

actually, fanaticni howardovi fanovi drze da ni verzija zen fasiste nije 'verna' izvorniku. mislim i nije ali zato je i odlican film.btw, kao sto kaze vini konan je autsajder. sa petnest godina je deo vristece horde koja se prelila preko zidova venarium i nikada nije potpuno civilizovan. za razliku od milijusovog niceanskog konana howardov je cak i mracnija figura: nista kod njega nije posredovano 'civilizacijom' vec je on 'prirodno' nezaustavljivi proto-kelt kome su civilizovane zemlje akvilonije i dalje samo plen.
Друже Киме, знам да неће да те мрзи да појасниш ово. Мени је колико сам читао Тексашанина, врло близак. Успут, како не волети Милијуса? ;)
Link to comment

Au. Cela epizoda je super (malo su ga razvukli sa Tyrionom, ali on najteže može da mi dosadi), ali kakav kraj. Baš me zanima šta će fanovi Sean Beana reći na ovo.

Link to comment

ma sta, bre, super? to sto smo umjesto sjekira i maceva gledali uspavanog patuljka? meni, koji nisam fan bitki, ratova i velikih okrsaja, ono je bilo presmijesno. a ovog sam prezalio odavno, jedino mi je iznenadjenje da se bas sad desilo. davao sam mu jos jednu epizodu.sve u svemu, neubjedljivo.

Edited by Timmi
Link to comment

Cenite da je mrtav? Cim to nije prikazano.....Mozda i jeste, ne kazem, ali pali su tu neki dogovori; Ned i onaj sto je na kraju bio sa Arjom znaju nesto...

Edited by werbatim
Link to comment
ma sta, bre, super? to sto smo umjesto sjekira i maceva gledali uspavanog patuljka? meni, koji nisam fan bitki, ratova i velikih okrsaja, ono je bilo presmijesno. a ovog sam prezalio odavno, jedino mi je iznenadjenje da se bas sad desilo. davao sam mu jos jednu epizodu.sve u svemu, neubjedljivo.
Ok, tu se slažem. Vidi se jasno izbegavanje bilo kakvih scena bitke, ali pretpostavljam da je budžetom uslovljeno da ne mogu da imaju epske scene bitki kao iz LoTR. To se najbolje videlo u sinoćnoj epizodi kada ne previše vešto izbegavaju da prikažu bilo koju borbu već isključivo ono što se dešava pre i posle iste.
Link to comment

pa cera je bas najavio da imaju ogroman budzet i da scene borbe nece da budu smijesne kao u, recimo, rimu. ovako u jednoj sceni vidis patuljka u krevetu, a u sledecoj vezanog slayera. <_<

Link to comment

Kukate preterano. Niko nikad nije rekao da će serija imati nekakve spektakularne bitke ili šta ti ja znam šta u tom stilu. Osim možda Calavere, ali eto, he told you not to trust him.Meni je prilično efektno kako je Tyrion onesvešćen pre nego što je sve počelo, a posle ga pred tatom nose kao ranjenog heroja. :)Ona druga bitka, u Whispering Wood, čak ni u knjizi nije prikazana - nema nikakve potrebe da je gledamo na ekranu. Zarobili su Harvey Denta ( © luba), to je jedina relevantna posledica, i to smo videli.U drugoj sezoni bi trebalo da vidimo ukupno jednu masovnu scenu, i u njoj će verovatno biti dosta CGI, ali sve ostalo je small scale. Ja bar sa tim nemam nikakav problem.

Link to comment
Kukate preterano. Niko nikad nije rekao da će serija imati nekakve spektakularne bitke ili šta ti ja znam šta u tom stilu. Osim možda Calavere, ali eto, he told you not to trust him.
plus jean. Ko ocekuje krv, maceve i sekire, pogresio je adresu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...