Jump to content
IGNORED

The Killing


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    61

  • Frank Pembleton

    56

  • morgana

    32

  • gervasius twinkleminkleson

    23

Nije to termin za sahranjivanje serija, već uobičajeni reprizni program na HRT2 letom...Ta serija je išla premijerno u udarnom terminu na HRT3...

Link to comment

:lolol:pa, recimo da HRT 3 nije uobičajeni kanal u ponudi naših kablovskih operatera.Doduše, ko je hteo da gleda ovu seriju na televiziji, bila je i na RTS- u pre par meseci u terminu oko 23,00 h.

Link to comment
:lolol:pa, recimo da HRT 3 nije uobičajeni kanal u ponudi naših kablovskih operatera.Doduše, ko je hteo da gleda ovu seriju na televiziji, bila je i na RTS- u pre par meseci u terminu oko 23,00 h.
Jos uvek nije zavrsina!
Link to comment
  • 2 weeks later...
Doduše, ko je hteo da gleda ovu seriju na televiziji, bila je i na RTS- u pre par meseci u terminu oko 23,00 h.
u vezi sa boldovanim...resim i ja pre par dana da odgledam taj killing, prvo danski pa onda usa. drug smarao mesecima kako je carska serija (originalna verzija), kako se navukao, kako se gleda u jednom dahu, kako skandinavci kidaju, bla, bla itd.ovako... original je... ja nemam reci... nesto fenomanalno! sad skidam drugu sezonu i po ko zna koji put u zivotu konstatujem da zivim pod ne kamenom, nego stencugom, kad sam se tek sad setila. u poslednja dva dana sam sabila svih 20 epizoda da bi danas, ustvari juce uvece, konacno dosla do kraja i... i... i... tu ukapiram da znam sta ce da se desi. :isuse:u cemu je problem? ja, idiot, sam izgleda tad kad je RTS (mozda i HRT, ne secam se) vrteo seriju slucajno uletela kada je emitovana poslednja epizoda i samo tu jednu epizodu sam odgledala. :isuse: a pojma nisam imala sta sam gledala. pa sad, kad sam pustila poslednju epizodu na kompu, negde na pola shvatim da imam strahovit deja vu. :isuse:enivej, posto je ovo ipak topic o americkoj verziji, samo da prijavim da sam krenula i sa njihovom prvom sezonom, kao, ajde da vidim je l verna kopija, pogledala nekoliko epizoda i malopre obrisala sve. piece of shit, ukratko. usa verzija to jest. previse mi je nekako... americki (ili holuvudski?)/upeglano/pateticno (bar ono sto sam videla). u startu me je iziritiralo kopiranje postera za twin piks (who killed laura palmer?) i iz trejlea je delovalo da su napravili bukvalnu kopiju forbrydelsena da se ne bi mlatili sa titlom/zato sto im se moze, ali sad citam i vidim da je kraj potpuno drugaciji... a da, ima par glumaca koji su ok (michelle forbes na prvom mestu), ovo ostalo bih streljala. mislim da drugoj tj. trecoj sezoni necu dati sansu.
Link to comment

Meni nova sezona odlicna, juce i danas upio 7 epizoda, ostavio 2 za sutra. Prica je sasvim prihvatljiva, ali ta mracna severo-zapadnoamericka atmosfera je nenadjebivo docarana. Holder standarno razvaljuje, Sarsgaard solidan dodatak.

Link to comment
Meni nova sezona odlicna, juce i danas upio 7 epizoda, ostavio 2 za sutra. Prica je sasvim prihvatljiva, ali ta mracna severo-zapadnoamericka atmosfera je nenadjebivo docarana. Holder standarno razvaljuje, Sarsgaard solidan dodatak.
+1Pegi, daj šansu trećoj sezoni, nećeš se prevariti.
Link to comment

zavisi kako budem stajala sa zivcima, ali mislila sam prvo da zavrsim sa danskom verzijom svakako.sad vidim i da su navatali petera sarsgaarda ( :wub: ) za trecu, tu stvarno nemam sta da prigovorim.

Link to comment

Uf!Meni je odlična američka verzija, posebno ova sezona, a danske jedva i da se sećam. Možda je zbog redosleda gledanja pa mi je The Killing >> Forbrydelsen, a Bro(e)n >> The Bridge. Hoce li ovde isto biti 1 slucaj na 2 sezone?

Link to comment

Poslednja epizoda je bila potpuno u znaku glume Pitera Sarsgarda i Mirej Enos. Nemam pojma kako je biti na nekoliko sati od smrti, ali ovo što je juče prikazano, je sam vrh televizijske glume.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...