Jump to content
IGNORED

The Killing


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

Meni ona prošla bila "teška" jer je razvučena, ove mi je teška zbog same atmosfere, mada i segmenti sa zatvorom predugi.Naravno sa originalom nema potreba porediti daleko je to!BTW Broen je do jaja!Send from WC solja by BVK

Link to comment
  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    61

  • Frank Pembleton

    56

  • morgana

    32

  • gervasius twinkleminkleson

    23

O brate, tough crowd večeras...
A, sada tako, a vidi post iznad kao eklatantan primer loženja na koje je uzaludno trošiti previše objašnjenja...Smešno...
Link to comment
Na mene misliš?
Naravno, na tvoj post koji je pominjao Broen nadovezavši se na polemiku Blueberry-Syme-Ja-Ti...Ako nisi čitao celu prethodnu stranu, pre pisanja posta, onda ti se izvinjavam...
Link to comment
Ne znam da li si uopšte dao šansu novoj sezoni, ali po meni je mnogo bolja od prve dve.
Slažem se, baš valja za sada. Biće vrlo zanimljivo videti kako će da ukenjaju stvar do kraja :DHolder je odličan, a bogami i Bulit. Jedino što me nervira je što ima previše mrmljanja i mrmorenja u bradu--pola svake epizode provedem žešće se upinjući da ih čujem i razaznam šta govore.
Link to comment
Slažem se, baš valja za sada. Biće vrlo zanimljivo videti kako će da ukenjaju stvar do kraja :DHolder je odličan, a bogami i Bulit. Jedino što me nervira je što ima previše mrmljanja i mrmorenja u bradu--pola svake epizode provedem žešće se upinjući da ih čujem i razaznam šta govore.
Ništa bez titlova. Holder caruje, ubrzano mi postaje omiljeni TV lik. Bulit kao da je izašla iz Wire-a...
Link to comment
Naravno, na tvoj post koji je pominjao Broen nadovezavši se na polemiku Blueberry-Syme-Ja-Ti...Ako nisi čitao celu prethodnu stranu, pre pisanja posta, onda ti se izvinjavam...
Nema šta da se izvinjavaš samo ne razumem što padaš u vatru, kakvo loženje ovo-ono razbribriga je u pitanju.Nemam nikakve ambicije po pitanju loženja ili čega već!Send from WC solja by BVK
Link to comment
Nema šta da se izvinjavaš samo ne razumem što padaš u vatru, kakvo loženje ovo-ono razbribriga je u pitanju.Nemam nikakve ambicije po pitanju loženja ili čega već!
Pa, ja sam se izvinio samo uslovno...
Link to comment

Malo sam se mucio sa prve 2 sezone ali to je nula u poredjenju sa ovom trecom.Odustao sam od gledanja nakon mozda 20 minuta prve epizode, toliko je sve sivo i mracno i depresivno ali to bih nekako i mogao da podnesem da je zvuk normalan. Medjutim kao sto vec neko napisa svi mumlaju i generalno je sve uzasno tiho da sam morao da odvrnem™ zvucnike do kraja da bih nesto cuo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...