Jump to content
IGNORED

The Killing


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

khm, tehnički ja sam bila najbliže jer sam pogodila. mada sam se razočarala što sam pogodila, očekivala sam da će uspeti nešto bolje da smisle.mada sve se to moglo i naslutiti. u celoj sezoni je fokus bio na psihologiji i emocijama likova, na atmosferi, najviše na glumi. a šta bolje nego drhtanje lindenove i njen raspad zbog toga što je taman bila krenula putem ljubavi. priču su zapravo kad se osvrnem natrag, prilično ležerno doticali. što mi je bilo okej... do finala, očekivala sam neke potrese, da se konačno vrate na slučaj i da taj slučaj dobije spektakularniji kraj.Sličan komentar na FB stranici "I was very disappointed. The writing, acting and directing are excellent. But this year there were no redeemable storylines. It was far darker than the Rosy story line and that was dark. I saw it coming with her boss because they like to have the one you would least expect so that didn't surprise me, but it very much disappointed me."

Edited by tazza
Link to comment
  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    61

  • Frank Pembleton

    56

  • morgana

    32

  • gervasius twinkleminkleson

    23

Pa da, svelo se u principu na to Redick ili Skiner, pominjan je i deda ali smo u principu svi vec videli sabotera unutar policije kao izvrsioca. I nije nikakvo iznenadjenje, nekako se videlo od samog pocetka finala da ce biti boss.Meni zadnja scena najjaci utisak - lici mi na kraj serije, i verovatno bi bilo ok da ovako zavrse, ali bojim se da su ostavili prostor za nastavak. NIje da ne bih voleo novu sezonu ali nekako sve sem Linden u ludnici bi bilo nerealno, tesko da ce se oporaviti od cele price. Plus je i Holder ispizdeo, kapiram da ce sve ispricati kako se desilo...A vec vidim sve uprosceno - proslo vreme, rane zalecene, restart.Inace, zaborabih prosli put da hailujem predzadnju epizodu i scenu egzekucije, posebno kad celavi Becker posle sveg kurcenja nema snage da stavi povez na glavu Sewarda, kakav emo brainfuck od epizode :Hail:

Edited by ducca
Link to comment

Pa da, svelo se u principu na to Redick ili Skiner, pominjan je i deda ali smo u principu svi vec videli sabotera unutar policije kao izvrsioca. I nije nikakvo iznenadjenje, nekako se videlo od samog pocetka finala da ce biti boss.Meni zadnja scena najjaci utisak - lici mi na kraj serije, i verovatno bi bilo ok da ovako zavrse, ali bojim se da su ostavili prostor za nastavak. NIje da ne bih voleo novu sezonu ali nekako sve sem Linden u ludnici bi bilo nerealno, tesko da ce se oporaviti od cele price. Plus je i Holder ispizdeo, kapiram da ce sve ispricati kako se desilo...A vec vidim sve uprosceno - proslo vreme, rane zalecene, restart.Inace, zaborabih prosli put da hailujem predzadnju epizodu i scenu egzekucije, posebno kad celavi Becker posle sveg kurcenja nema snage da stavi povez na glavu Sewarda, kakav emo brainfuck od epizode :Hail:

Da to je stvarno bila fantastična scena.

Link to comment
  • 1 month later...

After being revived for a third season, the AMCdrama will not continue on.AMC has canceled The Killing for the secondtime.STORY: How 'The Killing' Came Back to Life"We have made the difficult decision not to moveforward with a fourth season of The Killing ,"AMC said in a statement. "We want to thank ourgreat partners at Fox Television Studios, creatorVeena Sud , an extraordinary cast and thededicated fans who watched."Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Odgledao i trecu sezonu...nije lose...ali glavni utisak mi je i dalje Joel Kinnaman i kako je majstorski odradio onaj white trash wanna be black akcenat...ni u ludilu ne bih pogodio da je lik iz Svedske...Drago mi je da mu karijera u Holivudu ide uzlaznom putanjom (2014 izlaze cetiri visokobudzetna filma gde je ili glavni ili jedan od glavnih)...a ni Olivia Munn nije imuna na njega...ako, ako, samo tako...

Link to comment
Odgledao i trecu sezonu...nije lose...ali glavni utisak mi je i dalje Joel Kinnaman i kako je majstorski odradio onaj white trash wanna be black akcenat...ni u ludilu ne bih pogodio da je lik iz Svedske...Drago mi je da mu karijera u Holivudu ide uzlaznom putanjom (2014 izlaze cetiri visokobudzetna filma gde je ili glavni ili jedan od glavnih)...a ni Olivia Munn nije imuna na njega...ako, ako, samo tako...
Pa u nekom late-night sou gostovanju je objasnjavao, cale mu je amer i posto je malo pravio sranja oni su ga poslali u onu razmenu u ameriku i to je fasovao neku bestragiju...
Link to comment
  • 2 months later...

Naleteo slucajno pre neki dan. Netflix najavio 4 sezonu od 6 epizoda, ovaj put finalnu... Vracaju se i Mireille Enos i Joel Kinnaman.http://www.nytimes.com/2013/11/18/arts/television/fresh-life-via-netflix-for-the-killing.html?_r=0

Link to comment

Bravo za AMC, ispunjavaju ugled bolje američke televizije... The Killing im je bila najgora serija koju sam gledao od njih...A, ovi što su je preuzeli, pa samo napred... Oni pripadaju istom mediju koji i uzdiže to smeće, pa će im se valjda isplatiti finansijski...

Link to comment
  • 6 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...