Jump to content
IGNORED

The Killing


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    61

  • Frank Pembleton

    56

  • morgana

    32

  • gervasius twinkleminkleson

    23

  • 2 weeks later...

Killing razbija!“We’ve been going at it all Copernicus when we need to be Galileo on this bitch.” –Det. Stephen Holder, The Killing

Link to comment

:lolol:Pa kakve veze ima holivud sa tim? A ova nova sezona je čak i too real - zapravo je vrlo neprijatna i teška za gledanje.

Edited by Syme
Link to comment

Kakvo đubre, ova sezona je super. Slučaj je jeziv, atmosfera je je mračna i depresivna, deca sa ulice su toliko autentična, ma serija je odlična u svakom segmentu.

Link to comment
:lolol:Pa kakve veze ima holivud sa tim? A ova nova sezona je čak i too real - zapravo je vrlo neprijatna i teška za gledanje.
Ma nikakve.A ova nova sezona je čak i too real - zapravo je vrlo neprijatna i teška za gledanje. :thumbup: Argumenttm Edited by Blueberry
Link to comment
?Pa mislim, a koji je tvoj argument?
Na koji foru ti misliš da moguda ti odgovorim o pomenutom ukoliko ti The kKlling 'razbija'?Death to every-single american.remake based of any of the original series/feature coming from the other part of the world!photo-182337.jpg
Link to comment

Ne znam, možda bilo kakvom primedbom koja ima veze sa kvalitetom serije, umesto parolama?Ne znam da li si uopšte dao šansu novoj sezoni, ali po meni je mnogo bolja od prve dve.

Link to comment

@SymeZbog budalaština širom neta dao sam šansu i onom Bron/Broen, prva epizoda solidna, druga je totalna katastrofa, ali hajde gledam dalje... Borgen, političko-edukativna sapunica za domaćice, sa malo :juj: vragolaste satire...The Killing sam gubio vreme da gledam celu prvu sezonu i to smeće niti valja niti je holivudsko. Ma, to jedva da ima veze sa amerikom, dešava se u fiktivnom Sijetlu koji je poput mnogo gore - milion svetlosnih godina daleke od talenta Brooksove redukcije - verzije Springfilda iz Simpsonovih...

Link to comment

Zapravo je sve to u novoj sezoni mnogo drugačije, tako da ako si spreman da mu daš još jednu šansu, ja bih ti preporučio da to učiniš. Ni ja nisam bio oduševljen prvim dvema sezonama.

Link to comment
Zapravo je sve to u novoj sezoni mnogo drugačije, tako da ako si spreman da mu daš još jednu šansu, ja bih ti preporučio da to učiniš. Ni ja nisam bio oduševljen prvim dvema sezonama.
Ma, da, pali drugog...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...