Jump to content
IGNORED

The Killing


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

Pa kako si gledao ove dve danske sezone?
nisam ih skidao odmah nakon emitovanja, nego mnogo kasnije... na to se odnosilo pitanje - da li ce brzo nakon emitovanja biti epizoda sa titlovima koji valjaju nechemu.
Link to comment
  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    61

  • Frank Pembleton

    56

  • morgana

    32

  • gervasius twinkleminkleson

    23

Titlovi su integrisani u ove dance koje sam ja skidao dva puta.
E i ja sam pizdeo pa sam uspeo da nadjem odvojene titlove tj. snimak gde nisu emb.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Odlično!!!Imam ortaka koji je pizdeo :Jebena selendra u Engleskoj a oni se svaki čas sapliću o leševe!Pa koliko ih ima tamo?

Link to comment

Gde pise?Nadjoh....

AMC announced today it will not renew The Killing for a third season. The Killing first premiered on AMC on Sun., Apr. 3, 2011. Season 2 premiered on Sun., Apr. 1, 2012. The series was produced by Fox Television Studios.Following is a statement on behalf of the network:"After much deliberation, we've come to the difficult decision not to renew The Killing for a third season. AMC is incredibly proud of the show and is fortunate to have worked with such a talented team on this project, from showrunner Veena Sud and our terrific partners at Fox Television Studios to the talented, dedicated crew and exceptional cast."
Edited by Frank Pembleton
Link to comment
  • 1 month later...

Koja je fora sa S02E02?Krenuo da kupujem™ drugu sezonu, sve nalazim sem ove epizode :ph34r:Bio bih veoma zahvalan ako bi mi neka ljubazna dusa™ na PM udijelila neki alternativni linak.

Link to comment

yanimljivo™, hvala.Dakle vec imam drugu.Odgledao sam posljednjih 5-6 epizoda prve sezone u dva dana, sve je ok samo me mati™ izuzetno nervira kad god se pojavi, nadao sam se da ce ona ici da ubije teachera™ ne bi li zavrsila negdje u ludnici/tvorza daleko od kamere.

Link to comment
  • 3 months later...
  • 1 month later...
Odgledao, mnogo bolja od druge sezone, ali ne i od prve (koja je inače zamišljena kao 'double season series' - po 10 epizoda u dve sezone i ćao đaci, ali je na dansku internu halabuku miliona gledalaca ekspresno dosnimljena u svih 20 i strapana kao jedna sezona)Ipak, ništa skandinavsko a televizijsko, pritom kriminalističko ne može da se poredi sa The Bridge (Bron/Broen). http://www.imdb.com/title/tt1733785/?ref_=fn_al_tt_1Snima se nastavak as I type... :thumbup:p.s. Ne veruem da neko može da gleda holivudske plagijate. But that's only me...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...