Jump to content
IGNORED

The Killing


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    61

  • Frank Pembleton

    56

  • morgana

    32

  • gervasius twinkleminkleson

    23

Šaltam kanale nabodem na rtv neki švedski/danski film čujem neki mafijaši pričaju srpski, ali glavni glumac mi nešto poznat kad ono Joel Kinnaman aka Holder!Parla samo tako švedski!Verovatno zato što mu je maternji ;)

Link to comment
  • 4 months later...

I to nije bila jedna, već dve epizode.Gledam večeras.Sigurno su se uozbiljili, videla sam na slici da je Holder u odelu i da ima kravatu :lolol:

Link to comment

Naravno misljenja su polarizovana....Cak je prevodilac sa PO odustao od prevodjenja jer mu se ne svidja gde ide serija...

Link to comment
Joel Kinnaman aka Holder!Parla samo tako švedski!Verovatno zato što mu je maternji ;)
jeste gledali "johan falk" gde je kinaman frank wagner? detektiv falk je smarac, ali frank wagner je genijalan, zapravo on seriju cini odlicnom. serija je niz filmova, ko irena hus. ovo je prva epizoda u kojoj se pojavljuje:http://www.imdb.com/title/tt1295905/ja juce pocela da gledam prvu sezonu forbrydelsena. drugu sam odgledala odma posle bridza, i nije mi bila nesto (razumljivo, posle bridza nista ne valja). rastegla sam je. al juce sam odgledala 6 epizoda i jedva cekam da odem kuci da gledam sledecih koliko izdrzim. Edited by darling
Link to comment

kinaman je odlican.

Ima li veze sa nekom od prica iz kansijih sezona Danaca?
pa ima, zato sto saznas sta je bilo s partnerom i zasto je zavrsila u luci, na carini, il gde vec (ne secam se, davno sam gledala), cime pocinje druga sezona.bilo kako bilo, pregazih prvu sezonu za tri dana. nisam zadovoljna kako je zavrsilo. ima par pitanja na koja ne umem da odgovorim. pa, jbte, meni je mrderer bio sumnjiv odma u prvoj epizodi, a njoj trebalo jos 19 da provali ko je. imal negde da se diskutuju nelogicnosti?danas skidam trecu sezonu. valjda je snimljena treca?! :unsure: Edited by darling
Link to comment
kinaman je odlican.pa ima, zato sto saznas sta je bilo s partnerom i zasto je zavrsila u luci, na carini, il gde vec (ne secam se, davno sam gledala), cime pocinje druga sezona.bilo kako bilo, pregazih prvu sezonu za tri dana. nisam zadovoljna kako je zavrsilo. ima par pitanja na koja ne umem da odgovorim. pa, jbte, meni je mrderer bio sumnjiv odma u prvoj epizodi, a njoj trebalo jos 19 da provali ko je. imal negde da se diskutuju nelogicnosti?danas skidam trecu sezonu. valjda je snimljena treca?! :unsure:
Snimljena, to je i poslednja!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...