Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Nijednu njihovu olovku nemam, svakako mi treba neka nova nijansa, prolece je tu :D. Samo se nadam da im nisu one presuve olovke, nego malo kremastije. Probacu.

Link to comment
2 minutes ago, Stela said:

presuve olovke, nego malo kremastije

Nisu suve sigurno.

Imam neke dve njihove crvene, mekane su i lako se nanose.

Sad imaju noviju kolekciju od tih mojih, ali sigurno možeš da probaš na ruci.

 

Pošto sam (bila) manijak, kupovala sam i olovke koje koštaju nekoliko puta više. Nije me zapanjila razlika u kvalitetu, naprotiv.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

@Valkyrie meni se na slepoocnici pojavila fleka, braonkasta, cak malo i rapava, snajka mi skinula tecnim azotom. Par puta je trebalo ali nestalo bez traga.

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Sara said:

@Valkyrie meni se na slepoocnici pojavila fleka, braonkasta, cak malo i rapava, snajka mi skinula tecnim azotom. Par puta je trebalo ali nestalo bez traga.

Od sunca ili keratoza? Ovo moje je baš fleka od sunca, znam i kad se pojavila. Nisam znala da tečni azot skida i njih.

 

Ne koristim olovke za usne a mogla bih kad ne žurim (što je nikad)

Link to comment

ima i imam njihovu olovku ne znajuci pri kupovini ovo sto pt kaze i odlicna je, doduse ima staz od par godina.

 

s druge strane, aurini tecni ruzevi koji su po forumima i blogovima hvaljeni prije par godina su bezveze, sasuse se brzo i pola pakovanja propadne.

 

kad sam na topiku, da pohvalim mizon hidrohokolidne flastere za bubuljice. jednom u x mi zatrebaju i rijese problem za jednu noc. 

 

mizon-clear-patch-zastitni-flasteri-za-b

Edited by morgana
  • +1 3
Link to comment

Mislim da ima Aura u DM, jedino sto nisam sigurna da ima u svakom.

Koristim olovke za usne, nekad ne da samo uokvirim usne, nego malo i preko ruza da modifiikujem boju i da bude dugotrajniji.

Posto ne volim te mat klasicne i tecne ruzeve, isusuju prilicno.

Link to comment

ono sto sam pomenula su hidrokoloidni flasteri, istekao mi je edit, ne mogu da odbrljam post.

 

enivej, odlicni su.

 

ni ja ne volim mat ruzeve, imam jako suve usne i sa njima izgledam smezurano. preferiram kremastu zavrsnicu ruza.

sefora sad ima neke u jadnom plasticnom pakovanju, po cijeni nejadnog pakovanja ali odlicni su, u par lijepih nude nijansi, kremasti i njegujuci.

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

Ja imam Golden rose velvet matte ruž i pošto su dobro pigmentovani (a suvi kao većina mat karmina), ne razmazujem ga, već samo utapkam na usne.

To mi je super kao deo svakodnevne šminke.

 

Mnooooogo volim Hydra extreme mat Maybelline, meni ne isušuje usne ni kada ga razmažem:

 

 

 

@morgana Gde kupuješ flastere, Dm?

 

@Sandradjer Ima, baš sam juče išla i razgledala njihov lak za nokte.

 

 

Link to comment
1 minute ago, Klara said:

Ja imam Golden rose velvet matte ruž i pošto su dobro pigmentovani (a suvi kao većina mat karmina), ne razmazujem ga, već samo utapkam na usne.

To mi je super kao deo svakodnevne šminke.

 

Mnooooogo volim Hydra extreme mat Maybelline, meni ne isušuje usne ni kada ga razmažem:

 

 

 

@morgana Gde kupuješ flastere, Dm?

 

@Sandradjer Ima, baš sam juče išla i razgledala njihov lak za nokte.

 

 

 

flastere sam uzela u dm-u, a mislim da ih ima i u liliju

bude ih bas dosta u pakovanju pa pretpostavljam da su isplativi i za tinejdzere

prethodno sam probala jos neke azijske, mislim hada labo, i nisu bili ni blizu ovima

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

E, to, imam tinejdžere u familiji, pa da im preporučim. Zasad su mi hvalili Frudia What's Wrong help sprej.

Link to comment

ja sam preporuku za ove nasla na reditu. vazno, oni su za tzv otvorene komedone, ne znam kako akne reaguju na njih, ali imaju salicilnu i jos neke kiseline pa bih rekla da svakako smiruju upalu.

 

za tinejdzere ili starije koji imaju akne pa moraju da tretiraju citavo lice svakako je potrebno jos nesto, da prevenira a ne samo da isusi.

  • Hvala 1
Link to comment

Da se dopunim za mat ruzeve :D, nije samo da ih izbegavam sto mogu da isusuju i ne prijaju mi, nego inace vise volim ne mat sminku, vec onu koja ima sjaj (ali ne previse),. Zato  takav puder kupujem, rumenilo, ruz, senke mixujem mat i simer. Ali npr me koristim one hajlajtere. U svakom slucaju mi je tako izgled sveziji i zdraviji, mat bi me udavio :D.

Malo sjaja odgovara i mom licu po tipu, a i lepse mi stoji.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...