Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Joj, ja se izvinjavam, pogrešan sam lak preporučila, pobrkala sam :isuse:

Užasno me sramota :isuse:

 

Meni za oči definitivno napravilo promenu ovo 

 

IMG_20230322_200821_903.thumb.webp.8035239faf407b3fa0ed058479220c42.webp

 

A za lice ovo. Mislila sam da mi je skočio pritisak kad sam prvi put stavila, jer mi se zarumenelo lice, ali ne kao alergija, nego kao kapilarčići :gospode:

 

IMG_20230322_201313_844.thumb.webp.ab073da37922111ce8a33e4e29da592f.webp

 

Mini pakovanje, ono što sam se častila za osmi mart :lolol:

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, morgana said:

uzela bih niacinamid, do sada ga nisam koristila u zasebnom proizvodu. moze li neko nesto da mi preporuci?

Ja već duže vreme ne koristim niacinamid ali The Inkey List mi je bio dobar, bolji od Revox-a.

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Patty Lee said:

Ja već duže vreme ne koristim niacinamid ali The Inkey List mi je bio dobar, bolji od Revox-a.

 

aha, tenks. sephora ima inkey, jel da?

Link to comment

@morgana Ima, ali možda bolje da prvo nazoveš onu koja ti je najbliža da se ne šetaš bzvz, ja sam nedavno morala da obiđem SVE Sefore u Bgd dok sam tražila Innisfree serum, u nekima ima solidan izbor, u drugima samo što ne prozuji onaj tumbleweed kroz radnju.

Za TIL najveći izbor ima Galerija, I think.

Link to comment

pitacu na fb, obicno odgovore. jednom su me cak i obavijestili danima kasnije kad su dobili drunk elephant.

 

samo ne razumijem zasto jos nemaju e shop

Edited by morgana
Link to comment

@morgana Ne znam, valjda misle da im se ne isplati, jer otvaranje online shop-a košta kao i otvaranje fizičke ranje, a otvaranje fizičke radnje košta puno. Mada, ja mislim da bi im se isplatilo jer ima puno ljudi koji ne žive u jebenom Beogradu i Novom Sadu a kupovali bi rado u Sefori. Kad je mogao skrnavi H&M da se smiluje posle godina obećavanja valjda mogu i ovi jadnici.

 

Za Paula's Choice možeš da pogledaš i u Fabu Spot u Knezu. 

Prvo sam htela da ti preporučim Fabu zbog Geek & Gorgeous niacinamida ali sam se setila da su prošle godine izbacili G&G iz ponude, ali PC bi trebalo da još drže.

Link to comment
38 minutes ago, Sara said:

Kako sad pogresan lak?

kupila sam taj sa plavim poklopcem I nije los

Ma on nije loš, brzosušeć je i ne ostavlja tragove, ali se skida lako. A imam i jedan sad ne znam gde mi je, isto ima nešto tako plavo, pa sam pomešala....taj je isto iz DM, i mnogo je postojaniji.
Ali super ako ti je dobar :D

Link to comment
17 minutes ago, morgana said:

@Patty Lee

da, da, znam za fabu, tamo i kupujem paula's choice, ali nazalost nisam znala da su imali geek&gorgeous a zanimalo bi me da probam brend

 

@Svemir Zeka jel te l occitane iritira trajno ili samo u prvom koriscenju?

 

Bilo je par puta, ali evo sada više ne.

  • +1 1
Link to comment
18 hours ago, Patty Lee said:

 

Za Paula's Choice možeš da pogledaš i u Fabu Spot u Knezu. 

Prvo sam htela da ti preporučim Fabu zbog Geek & Gorgeous niacinamida ali sam se setila da su prošle godine izbacili G&G iz ponude, ali PC bi trebalo da još drže.

 

jao a ja taman došla da pitam gde u BG mogu da kupim Paula's Choice; koleginica mi iz inostranstva donela i onaj ljubičasti retinol i vitamin C serum i evo posle dve nedelje korišćenja već vidim razliku i u fazonu sam "e ovog ću sad da se držim, samo da uspem da nadjem".

da li neko možda zna koje su cene PC ovde?

Link to comment
8 minutes ago, decak Kejt said:

 

jao a ja taman došla da pitam gde u BG mogu da kupim Paula's Choice; koleginica mi iz inostranstva donela i onaj ljubičasti retinol i vitamin C serum i evo posle dve nedelje korišćenja već vidim razliku i u fazonu sam "e ovog ću sad da se držim, samo da uspem da nadjem".

da li neko možda zna koje su cene PC ovde?

 

 

cjenovnik

 

https://drive.google.com/file/d/1U9vN8h_NnCM7dm7r7K4O6hR7aiGFBZzU/view

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...