Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

Pokusavam da igram neku igricu na Galaxy Tab3 ali mi bas i ne ide. Secka kao u najboljim danima pocetka kompjuterestva. Postoji li neka opcija da se poboljsa? Prihvatam sve, apps, settings, smanjenje kvaliteta grafike u igrici, sta god.

Link to comment

Pa za neko detaljnije podešavanje morao bi da ga rutuješ, a ja nikada nisam imao živaca da se zezam s tim.

 

Jebiga Shane, vreme nas pregazilo, sad je sve to potrošačka roba k'o veš mašina ili toster.

Link to comment

iPad Air je odlican i za igrice. Nego mi vise zao da ga kradem od sestrinih gremlina, treba i deca da se igraju.

 

Nista, valjda su to te godine, dosta je bilo igranja, ostaje da nosimo tablet na sastanke da izgledamo pametno :(

Link to comment
  • 1 month later...

pozdrav društvo

 

šta može da se kupi totalnom početniku na temu tableta  a da je do 150 e ( :cry: )

(mator čovek, utučen, ostao skoro bez supruge) 

par prijatelja bi htelo to da mu kupi kao poklon ali eto, teška su vremena, nema se pa bi nešto jeftinije

 

dakle, nešto što je jednostavno za rukovanje, gde može da se malo nauči oko interneta, da ubaci neku knjigicu i sl

možda i neke jednostavnije igrice, ko zna

 

ko ima ideju, unapred hvala na pomoći, ja isto zamoljena za pomoć ali se ne razumemtm   :cry:

a o humanom činu je reč, čovek je skroz ok, pametan itd, ali nikako da se iščupa iz depre

Link to comment

Acer iconia tableti možda.

 

Ja imam od 10 incha. Nije cudo tehnike ali je ok za pare. Glavne mane sto se brzo isprazni baterija, boje su nekako isprane i potezak je. Na svapskom Amazonu je oko 200. D 7 i 8 incha su jeftiniji, ali te nisam vidla uživo.

Link to comment

fala, pogledaću  :)

 

dùda ("dudo"? Gde je Caligula, je l' rešio na kraju ovo sa obraćanjem?), ja sam klincu kupio neki Nettrix i za te pare (a koštao je i nešto manje u drugoj prodavnici) je odličan.

 

Specifikacije koje možeš da vidiš ne odgovaraju istini jer ima i prednju i zadnju kameru, ima Bluetooth.

 

Klincu je padao na parket i na tepih više puta i stradao je taster za uključivanje (pa sada koristim dodatnu alatku zbog toga).

 

Sve aplikacije bukvalno lete koliko je brz, sve su instalirane na SD karticu.

 

Hoću da kažem da za planiranu cifru možeš da uzmeš bukvalno bilo šta, sve je to otprilike to.

Link to comment

tale, hvala puno   :)

 

evo sada sam pogledala, ima i nešto veći nettrix, a lakši i mislim da će im i cena odgovarati

 

a za obraćanje, pa šta znam, može i jedno i drugo, mada, pošto sam nakačila ovu kvačicu, to određuje naglasak, 

pa bi ipak bilo pravilnije sa ''a'' na kraju

no, nisam ja zakeralo, ne pravim pitanje  :D

Link to comment

Nema na čemu.

 

Nemoj se vezivati za Nettrix, ja sam kupovao taj jer mi je odgovarala cena, u smislu da očekujem da potraje bar 2 godine a da ga klinac ne polomi.

 

Ima drugih, privlačnijeg dizajna po sličnoj ceni, ovaj eStar izgleda lepo na polici, ima bolju završnu obradu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...