Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

stičem utisak da sa netom nećeš mnogo da se usrećiš, tj da ne očekuješ da ti sve radi glatko.

 

filmovi i čitanje bi trebalo da budu ok, pogledaj ipak prvo kakav je ekran, da li ti je zadovoljavajući.

Link to comment

Najavljen nexus 9, proizvodi ga htc, u prodaji od novembra u USA i ostatku razvijenog sveta. 8.9" ekran sa odnosom 4:3, 2048x1536.

Planiram krajem godine da zamenim iPad mini i ovo bi možda bio prvi android tablet o kom bih ozbiljnije razmislio da mu je cena malo povoljnija.

16 GB će biti 399$, 32 GB 479$ i 32 GB LTE verzija 599$ što je negde kao i cena minija. U tom slučaju verujem da ću ipak dati prednost ios-u.

Sutra je iPad event pa da vidimo šta će oni predstaviti...

Link to comment

ja probao u hong kongu xiaomi tablet dok sam kupovao istoimeni mobilni. pazi, imao sam ipad mini koji je nasledila moja zena, sada je oko 1.5 godinu star. ovo je u poredjenju s tim takva brzina da je to smesno, a xiaomijev MIUI je najblize sto je android ikada prisao IOS. da me tablet zanima u zivotu kao sprava, ne bih razmisljao, cena je bila oko 200e za bazicni.

Link to comment

Čitao sam ovo za nove iPadove, predpostavlja se da će air imati 2 GB rama, oba će imati brže procesore i touch ID što me i ne zanima mnogo.

Mene više interesuje da li će ostaviti i stari air u ponudi po nižoj ceni (verovatno neće) ili će ih samo zameniti, i da li će eventualno izbaciti 16 GB iz ponude i ponuditi 32 GB po istoj ceni, ili će možda preskočiti 32 kao kod ajfona. 16 imam na starom miniju i to mi je baš malo, a oni nažalost nikad neće ponuditi slot za memorijske karice. btw, nema ga ni gore pomenti nexus 9.

 

Inače, toliko o tome kako samo apple preteruje sa cenama. Evo i nexus uredjaji, čim je malo kvalitetnija izrada ne odudaraju mnogo.

Edited by mraki
Link to comment

16 гига је смешно без могућности надоградње картицом, надам се да ће епл то избацити ове године, пошто реално њих сви следе, мада с обзиром да ајфон и даље има ту варијанту ко зна

Link to comment

A što mini ovako zapostaviše? Prošle godine je nudio isto što i air, samo u manjem pakovanju.

 

edit: misliš na navodnu pro verziju? ništa od toga za sad, ali tu je zato zlatni model :lolol:

Edited by mraki
Link to comment

па ваљда је и сада исти  :unsure: нису у суштини ништа рекли за њега, пошто је ту и даље двојка, мора се некако разликовати

 

ма мислио сам да ће представити нови епл тв, поготово након што је гугл избацио нексус тв или како се већ зове, било би интересантно видети неки еплов одговор на ту причу

 

а про прича ми је промашена, то је велико за таблет, евентуално да буде неки хибрид, у том случају би било интересантно чути како би испиновали то пошто су се подсмевали тој категорији уређаја, чак и вечерас

Edited by Dionysos
Link to comment

Mislim da je mini ko prošlogodišnji model, samo mu dodat touch ID. Čim nisu ništa pomenuli, mislim da je to to.

edit: definitivno stari procesor i kamera na miniju, 7,5 mm.

Edited by mraki
Link to comment

iPad mini 3 is powered by an A7 chip... да, не видим поенту куповине тога пре мини 2, кад се узме разлика од 100 долара у обзир

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...