Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

Može preporuka za tablet do 12-13 hiljada? Tablet bi se koristio za surf, GPS i čitanje. Ne bi se igrale igrice niti bi se pokretale zahtevne aplikacije. Bilo bi dobro da baterija traje što duže. Takođe, zgodno bi bilo da tablet ne bude kabast, 7" je ok.  

Možda Lenovo Tab 2 A7-10 ili Asus Memo Pad 7? 

 

Ovaj moj Asus Fonepad 7 (isto što i Memo Pad + 2 SIM kartice) uopšte nema kompas. Našli su na čemu da štede. Ostalo pristojno radi za te pare. Doduše star je dve godine, možda su ga naknadno ubacili.

Link to comment
  • 3 weeks later...

dva kineza su mi preminula (od toga sam popravku jednog platio ko svetog petra kajganu i ništa nisam uradio), i nemam više želju da se mlatim s tim glupostima.  

A gledam dasu cene polovnih IPADova i Samsungova iste ili slične. 

 

I sad nisam pametan šta da radim

Link to comment

dva kineza su mi preminula (od toga sam popravku jednog platio ko svetog petra kajganu i ništa nisam uradio), i nemam više želju da se mlatim s tim glupostima.  

A gledam dasu cene polovnih IPADova i Samsungova iste ili slične. 

 

I sad nisam pametan šta da radim

uzni ipad

imam mini(ne znam kad sam ga uzeo). radi kao prvog dana, baterija i dalje drži vrlo dobro. nikad štucnuo, kamoli nešto ozbiljnije

 

jedna od boljih divajs kupovina ever

Link to comment

A koje su cene uopšte?

 

 

...shit has hit the fan...

150 do 200 ojra koliko sam uspeo da vidim

 

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

Link to comment

10. Stvarno radi kao pre dve godine... Dobija redovno update, baterija i dalje odlična dimenzije i masa aktuelni™.

Nisam apple vernik, telefon ne bih uzeo ali ovo mi baš leži.

Link to comment

10. Stvarno radi kao pre dve godine... Dobija redovno update, baterija i dalje odlična dimenzije i masa aktuelni™.

Nisam apple vernik, telefon ne bih uzeo ali ovo mi baš leži.

200 evra taj od 10 inca?

Link to comment

Pricate o Ipad mini od 7.8 inca ili "original" od 10 inca? Sustinska razlika je samo u velicini ekrana?

ja pričam o miniju

meni više odgovara od regularnog baš zbog dimenzija. mož da stane uđep, kad oću da ga nosim.

 

a sad neću zato što mi mobtel još uvek radi posao

:fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...