Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

11 minutes ago, maheem said:

 

Hah jutros smo imali diskusiju kako nemamo štek za sahranu (?!) :lolol: pa sam ja spomenuo da dica mogu da prodaju ploče.

 

Super, neće nikad imati para za drogu :lol:

Jos Alfu da mu kupim i miran sam

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
17 minutes ago, Singer said:

Nije problem gramofon toliko koliko je rukovanje pločama.

Lično sam uništo 60% roditeljskih ploča. Onih 40% što su preživele su upravo one čiji omoti mi se nisu dopadali.

 

Duša me boli danas kad ih vidim.


Ja sam pocetkom devedesetih kada su poceli cdovi domacih izdanja da se pojavljuju prodavao ploce. Tako otisle prve i druge Majke, drugi i treci Partibrejkersi, prva dva Obojena programa i jos sto-sta. OP i Parti III nasao kasnije, za ostatak se i danas kajem. Danak gluposti.

E da, zeni nikako davati info o vrednosti kolekcije. Mozda ne bude slucajno :laugh:

  • Haha 1
Link to comment
58 minutes ago, Singer said:

 

Nije problem gramofon toliko koliko je rukovanje pločama.

Lično sam uništo 60% roditeljskih ploča. Onih 40% što su preživele su upravo one čiji omoti mi se nisu dopadali.

 

Duša me boli danas kad ih vidim.

Ja menjao ćaletove ploče za stripove. 

Blizu sam da povratim sve naslove iz te kolekcije i da mu ih svečano uručim. Osećam da će majka biti presrećna 

Link to comment
2 minutes ago, cartman said:

Ja menjao ćaletove ploče za stripove. 

Blizu sam da povratim sve naslove iz te kolekcije i da mu ih svečano uručim. Osećam da će majka biti presrećna 

 

:smiley_hail:

 

Svi će biti presrećni - evo, ja već jesam! :D

Edited by Singer
  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, kurdi said:

Kad smo kod gramofona, nekada smo imali hi-fi topić… Al sad možda najbolje ovde … jel ima neko preporuku za zvučnike ispod 1000 funti/evra?

To i mene zanima. Nedavno su bili na oglasima Dali Oberon 7 za 650E par (i dalje u garanciji) i ujedam se za dupe svakodnevno što se nisam organizovao da odem i poslušam ih.

Ja trenutno guram Dali Concept 2 bookshelf zvučnike koje sam uzeo za 200e i vrlo sam zadovoljan zvukom ali planiram da pređem na jače podnostojeće zbog veličine sobe.

Link to comment
47 minutes ago, kurdi said:

Kad smo kod gramofona, nekada smo imali hi-fi topić… Al sad možda najbolje ovde … jel ima neko preporuku za zvučnike ispod 1000 funti/evra?

 

Jesi li imao prilike da čuješ KEF LS50/meta, ukoliko je manji prostor u pitanju?

Mada, obzirom da slušaš uglavnom pop/rok muziku možda da probaš neki Triangle Borea, ili Monitor Audio iz Bronze serije (100), Dynaudio Emit M20...?  

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...