Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

On 29.1.2021. at 21:04, Ras said:

 

I naravno još jednom na na istu temu:

 

 

Od muke mi dođe da citiram Bregu: 'noćas, abortiraću!

 

Ima i drugi deo

 

 

Link to comment

Pulp-200E2013-His-'N'-Hers-2.png

81FuELZFKmL._SL1500_.jpg

 

Naruceno danas sa Grooves.land . Pulp je 25year anniversary edition na 2 LP-a

 

Preporuka od mene za sajt . trenutno na sve narudzbine preko 20E je free shipping a cene ploca su skroz ok (ovaj Pulp kod nas u Gigatronu je 30e a tamo 23 a Cohen 3xLP je oko 25e)

Edited by cartman
Link to comment
1 hour ago, cartman said:

Naruceno danas sa Grooves.land . Pulp je 25year anniversary edition na 2 LP-a

Preporuka od mene za sajt . trenutno na sve narudzbine preko 20E je free shipping a cene ploca su skroz ok (ovaj Pulp kod nas u Gigatronu je 30e a tamo 23 a Cohen 3xLP je oko 25e)

 

Prošle pošiljke od njih stigle su mi tek posle mesec dana.

Od Juno stiže brže i uglavnom su jeftiniji, barem ono što je mene interesovalo. Grooves.land zato ima veći izbor.

Od Grooves.land očekujem da mi stigne Ruts – The Crack 40th anniversary reissue.

 

Link to comment

Nije bio Cohen na Junu pa sam zato sa grooves narucivao.. Kad je shipping dzabe onda je i malo jeftiniji ali su to te cene par evra gore-dole

Juno zaista kida u zadnje vreme sa brzinom isporuke . Ploca narucena pre 2 nedelje stigla danas...

Link to comment
14 minutes ago, cartman said:

Nije bio Cohen na Junu pa sam zato sa grooves narucivao.. Kad je shipping dzabe onda je i malo jeftiniji ali su to te cene par evra gore-dole

Juno zaista kida u zadnje vreme sa brzinom isporuke . Ploca narucena pre 2 nedelje stigla danas...

U S(ubu)rbiju?

Link to comment
36 minutes ago, msv said:

 

:thumbsup:

Na sajtu stoji drugačije...

 

Video sam i ja posle toga. Bice da su rasprodali prvi tiraz, ne verujem da su nam slali test presing jer sam siguran da nisam jedini narucio u predpordaji. Moj primerak je stigao krajem oktobra. Pomerali su par puta izlazak. U svakom slucaju odlicna ploca, jako dobar zvuk, mada je samo cover i ploca, nema dodatnih informacija i unutrasnjeg omota ili inserta. Mogli su malo bolje da se potrude oko artworka.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...