Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

3 hours ago, klimt said:

Zvao sam danas telefonom. Upisali su me na listu čekanja. Haustor još uvek nije stigao.

 

Haustor ce najranije krajem februara. Za sada su se pojavila sam o tri albuma.

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Još od vremena kada mi je u šake dopala ona autobigrafska knjiga, u kojoj je toliko japajaovštine već u prvih 5-6 strana, dokle sam je i čitao, nisam imao želju da čujem bilo šta o Nil Jangu!

Nedavno sam uhvatio sebe da na ulici pevušim Keep on rocking... i to onu verziju koja zatvara Freedom, pa evo prirodnog nastavka i mog pomirenja sa praocem svekolikog čovečanstva (najmanje!):

 

y4mEGIubG1dJcdxUBmIk-1zx0qiie5Ryrhs49hCt

Edited by Ras
Link to comment
58 minutes ago, Ras said:

Još od vremena kada mi je u šake dopala ona autobigrafska knjiga, u kojoj je toliko japajaovštine već u prvih 5-6 strana, dokle sam je i čitao, nisam imao želju da čujem bilo šta o Nil Jangu!

 

Daj sansu, razvija se posle prica i komotno ignorisi marketinske delove (koji su prisutni npr i u Lincovoj Sobi od snova)

  • Hvala 1
Link to comment
On 30.10.2020. at 22:11, wayfaring stranger said:

spacer.png

 

Pocetkom sledece godine. Insajderska informacija je da ce svaki vinil imati od 16 do24 strana bookleta sa gomilom fotografija i zanimljivosti.

 

I naravno još jednom na na istu temu:

 

 

Od muke mi dođe da citiram Bregu: 'noćas, abortiraću!

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Ras said:

Video sam da su isplivali linkovi nedavno, dakle ovo je razlog.

 

Da, da, dosta me kenja sa repressovima ovih dana, bukvalno odem na discogs da pogledam cene originala pa već isti dan vidim najavu repressa u online shopovima. Tako jedno 10ak izdanja prošlog meseca, doduše ovo nije ni moglo da se nađe u originalnom izdanju. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...