Jump to content
IGNORED

Montevideo bog te video (2010)


Eraserhead

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    31

  • Caligula

    16

  • MocaVukotic

    15

  • ToniAdams

    13

ajde cetnik zar ovaj SA-ovac ne bi trebalo da bude zajednicki neprijatelj?
Ko tvrdi šta? Vjerovao ti meni ili ne, ja četnike uopšte ne mirišem (osim ako nemaju petokraku na glavi, a i te sve rjeđe).
Кажем ја сукоб на левици, прави обрачун мачака, пардон мачора. ;)
Link to comment
Кажем ја сукоб на левици, прави обрачун мачака, пардон мачора. ;)
pa SA. nacional boljsevik. edicka limonov. prijatelj radovana karadzica. zal za odrodjenim beogradom ali ipak tezi ka homogenom nacionalnom telu. namesto da sutra lepo ide pred austrijsku ambasadu ako ga vec nervira politika tog istog beograda. Edited by kim_philby
Link to comment

uh sad baš razmišljam kako bi bilo do jaja da bjela nadje ovaj topik. baš bi do jaja popizdeo. mislim da bi prvo maštao kako kimu skače po lobanji, onda bi okretao ajduke dok čita moj post, a kod vasića bi pljunuo monitor. a onda bi se ulogovao i napušio tastaturu.edit: zoone slušaš li bs bs?

Edited by McCabe
Link to comment
uh sad baš razmišljam kako bi bilo do jaja da bjela nadje ovaj topik. baš bi do jaja popizdeo. mislim da bi prvo maštao kako kimu skače po lobanji, onda bi okretao ajduke dok čita moj post, a kod vasića bi pljunuo monitor. a onda bi se ulogovao i napušio tastaturu.edit: zoone slušaš li bs bs?
Ja bas mislim da bi on meni poslao poljubac i obecao karte za premijeru drugog dela.A sto se vas zlikovcaca koji ga konstantno pljujete tice,bogme ja bih se pripazio na vasem mestu!
Link to comment

Kakav odvratan film. Imam osećaj da su ovde spakovali sve glupe forice novog srpskog filma ikada napravljene, a Bjela nije imao granice sa količinom patetike i izdrkanih gluposti koje je strpao ovde.Transfer se doživljava na otprilike svakih 30 sekundi, kad je klinac u kadru i češće.Negde do 20tog minuta je podnošljivo, gde me je još držala ta napaljenost na fudbal o kojoj je Moca pričao. I tu sam još imao nade da će ispasti da je u suštini toliko dobra priča da je ništa od lošine ne može pokvariti. Međutim.... Kasnije kreće takvo šoranje da nije zdravo gledati u ekran.Sam kraj, himna, čišćenje cipela, svi smo mi tukli malog Pašića, objašnjavanje sa Bugarom je radijacija kretenizma.E sada, interesantno je da ima i taj politički deo koji mi na stvarno dobar način pokriva trenutnu političku pogubljenost u Srba. Ne valjaju tu ni kralj, ni političari, nego je rešenje u samim ljudima, bez onih koji bi ih vodili. Ostali deo sa crkvom, psovkama, i usputnim komentarima daje potpun osećaj kao da sediš sa Bjelom u kafani oko 4 ujutru i onda ti on isforsirano priča o njegovom polupanom pogledu na stvari.

Edited by korindjar
Link to comment
Ostali deo sa crkvom, psovkama, i usputnim komentarima daje potpun osećaj kao da sediš sa Bjelom u kafani oko 4 ujutru i onda ti on isforsirano priča o njegovom polupanom pogledu na stvari.
bez da sam pogledao film (niti ću to učinit) bezrezervno i intuitivno verujem da je ovo suština ovog uradka. bjelini pjani fleševi.
Link to comment
pa SA. nacional boljsevik. edicka limonov. prijatelj radovana karadzica. zal za odrodjenim beogradom ali ipak tezi ka homogenom nacionalnom telu. namesto da sutra lepo ide pred austrijsku ambasadu ako ga vec nervira politika tog istog beograda.
Kime, brate, Druze.... zasto odgovaras na svaki drustveno/politicki obojeni post? :D On topic: Posle maltezerove kritike, razmisljam dali cu pogledati film. U svakom slucaju cu ostaviti torrent da ga seeduje 1:10. <_<
Link to comment
Kime, brate, Druze.... zasto odgovaras na svaki drustveno/politicki obojeni post? :D On topic: Posle maltezerove kritike, razmisljam dali cu pogledati film. U svakom slucaju cu ostaviti torrent da ga seeduje 1:10. <_<
verujem u prevaspitavanje. forum gulag :Dsto se filma tice mislim da maltezer masi odnosno kritika mu je na razini forumskog svidjizma (nije osuda vec fakat). film nije nimalo pogubljen vec je uzasno cinican a nacista (kao sto nacisti uvek i cine) vidi deo problema ali mu je odgovor (kao i rezonovanje koji mu prethodi) naravno pogresan.
Link to comment
montevideo-bog-te-video_poster.jpgvelika priča, jebi ga, tako velika da ne mogu da je sjebu ni najveći amateri. 1930, srbija ide u montevideo, mit!
... so, Bjela je onda trebao da se do'vati hristovog razapinjanja, i ta je tema nesjebljivaKako god, letimican pogled na kostimografski prenapucan pretenciozan plakat (o naslovu filma da ne govorim) dovoljan je da se ne baci dva sata zivota na Bjelinu finansijsku konstrukciju.I da iskoristim priliku da se poserem na gro srpske kinematografije koja (prirodno, neizbezno i u potpunom neskladu sa trzisnom ekonomijom - mada ju je neko uporedjivao sa holivudskim ostvarenjima :isuse: ) u svom DNK ima lokalne aspiracije. Edited by CowBoy
Link to comment

ti svakako nemoj da ga gledaš, šta god ti ponudili u razmenu. ne samo da je kostimografski prenapucan i lokalnim aspiracijama motivisan, već ima i klima uređaja u par kadrova. u nekoliko scena skoro hard-core sexa možemo videti i durex kondome. nemoj čak ni iz puke radoznalosti.što se tiče razapinjanja, to je sigurno mnogo sjebljivije od ovoga. imamo primera koliko hoćeš.

Link to comment
ti svakako nemoj da ga gledaš, šta god ti ponudili u razmenu.
Nemoj se odma' ljutit', ja to iz licnog frusta prema klanovima u sjebanoj srpskoj kinematografiji.Steta je, jbg. Ima profesionalaca ovde, ima i talentovanih ljudi - cemu slajfovanje sa montevideima, nismo andjelima II, III i srpskim filmovima? Nego okrecu se neke (privatne) pare, okrecu se neki telefoni, prave se neki dilovi, svega ima samo zdrave konkurencije nema. edit: i da se razumemo, nema srpska filmografija veze sa trzistem i trzisnom ekonomijom. Dakle, ni argument "narodu se svidja" ne prolazi. Nego Beograd servira neku srpsku pomiju narodu i narod to guta - sta ce, to je jedino sto na srpskom jeziku mogu da dobiju. Bjela, Dragojevic, Kusturica & kompanija.Film (pa i ovaj komercijalni) je mnogo vise od toga. Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...