Jump to content
IGNORED

Montevideo bog te video (2010)


Eraserhead

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    31

  • Caligula

    16

  • MocaVukotic

    15

  • ToniAdams

    13

jebote, ovde kao da niko nije citao moj link od pre par stranica. bjela je organizovao profi batinase, tzv. hajduke, da love pirate koji su distribuirali i/ili tajno snimali ivkovu slavu. jedan decko se od njih spasao sakucuci sa sve kamerom sa balkona bioskopa u kom je tajno snimao ovaj film.

Edited by kim_philby
Link to comment
jebote, ovde kao da niko nije citao moj link od pre par stranica. bjela je organizovao profi batinase, tzv. hajduke, da love pirate koji su distribuirali i/ili tajno snimali ivkovu slavu. jedan decko se od njih spasao sakucuci sa sve kamerom sa balkona bioskopaq u kom je tajno snimao ovaj film.
ne znam, na gomilu stvari koje nam država, tajkuni, službe i ostali priređuju sam oguglao, al zbog ovakvih stvari bih izlazio na ulicu bez razmišljanja.
Link to comment
@Zoonmogao si da postavis link ka svojem bljozgu
pa ne daju moderatori, pitaj njih. U svakom slučaju, lako je izguglati
Pogrešno. Pašić ništa manje nije bio za stvaranje Jugoslavije od regenta Aleksandra Karađorđevića, nije bilo srpske političke partije niti značajne ličnosti, osim Mišića, koji je bio protiv ujedinjenja. Sad, zašto "nacionalno osvešćeni" kvazi-istoričari na koje se loži plebs poput Bjele pokušavaju da pripišu isključivu krivicu za to kralju Aleksandru posebno je pitanje. Ako se uopšte može govoriti o krivici. Posle 90 godina svako je pametan.
''Kad bi ta dva naroda već bila u jednoj državi, doveli bi je brzo do propasti u trenucima kad bi se zahtevala njihova sloga u odbranu njihove zajednice'' strana 96''Veće nesreće ne bi bilo ako hrvatski prvac zloupotrebe tu silom istorijskih okolnosti nametnutu ideju sloge i jedinstva, ako stanu njome špekulirati i igrati se njome, ideju i zajednicu koja im može poslužiti donekle pa je onda odbaciti'' strana 112Nikola Pašić: Sloga Srbo-Hrvata objavljena preko 20 godina prije ujedinjenja
Link to comment

šta je sada problem?je l' to protiv zakona? jesteda li ova država može da zaštiti intelektualnu svojinu svojih građana? ne možeovo bjelino je lep primer montekristovskog uzimanja pravde u sopstvene ruke

Edited by korindjar
Link to comment
šta je sada problem?je l' to protiv zakona? jesteda li ova država može da zaštiti intelektualnu svojinu svojih građana? ne možeovo bjelino je lep primer montekristovskog uzimanja pravde u sopstvene ruke
Da, samo sto je Monte Kristo nevin zavrsio u zatvoru, a Bjela nije nevin, a nije ni u zatvoru! :D
Link to comment

upravo odgledao. fala pirat bay-u i podrška uapšenom sugradjaninu.jebem li ga. osećaj je ko kad gledaš holivudsku romantičnu komediju. nako, može da se pogleda, i brzo se zaboravi. jasno mi je i otkud hajp - izgledamo bolje na ovom filmu nego što jesmo...i moralno i kulturološki ...pa i fudbalski.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...