Jump to content
IGNORED

Montevideo bog te video (2010)


Eraserhead

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    31

  • Caligula

    16

  • MocaVukotic

    15

  • ToniAdams

    13

Pogrešno. Pašić ništa manje nije bio za stvaranje Jugoslavije od regenta Aleksandra Karađorđevića
Ne znam koliko si u pravu jer sam ja ucio na faksu da je Pasic bio protiv stvaranja Jugoslavije pogotovu sto su Slovenci trebali da budu konstitutivni narod.
Link to comment

To što je on okačio link je isto što ja ili bilo ko drugi može nekome da kaže "e eno možeš da kupiš taj-i-taj film na uličnoj tezgi kod Zelenog venca".

Link to comment

Kako je to isto? On je snabdevac, da nije njega ne bi mogao da kupis™ film. Ako nekom kazes gde to ima da se kupi, to ti je isto kao da ovde ostavis link za download. Postavljanje takvog linka je ozbiljniji prekrsaj od jednostavne kradje.edit: u stvari, pretpostavio sam da su linkovi njegovi. Ako ih je samo iskopirao odnekle, onda je tako kao sto si rekao.

Edited by Calavera
Link to comment

Vreme je za piratsku partiju. Zeludac mi se prevrce od ove nase policije koja hapsi ljude jer ostave link za download ili iskoriste binarnu pretragu da osvoje nagradu a istovremeno nam andrija mladenovic i palma arlaucu nekaznjeno sa tva. Jebes ti ovu drzavu.

Link to comment

gledao sam film pre neki dan. baš kao i moca, odmah mi je palo na um čudo iz berna. OK, nije prvi u kome provejava već viđeno. film je prijatan, neobavezan, ako ne proveravate istorijska fakta relaksirajući, gluma je šablonska, i meni ide na nerve sergej, mislim da su on i đuričko nezaobilazan začin u svakoj čorbi/filmu poput valera i smokija nekoć.

Link to comment

Upravo dobio mail od ISP-a

Poštovani, U toku je bioskopska premijera domaćih filmova: - Montevideo, Bog te video - Žena sa slomljenim nosem - Šišanje kao i istrage i tužbe od strane producentskih kuća, protiv svih onih koji učestvuju u ilegalnom distribuiranju ovih filmova. BEOGRID je u zakonskoj obavezi da pruži sve dostupne podatke istražnim organima u slučaju neovlašćenog objavljivanja, snimanja, umnožavanja, ili na drugi način javnog saopštavanja pomenutog dela, pa vas stoga upozoravamo da u što kraćem roku, a u slučaju da posedujete pomenuti film, isti uklonite sa javne razmene. VašBEOGRID
Link to comment

jebeno neverovatno, bjela komanduje ubpoku da upada ljudima na gajbu i hapsi zbog download linka, a sad i preti provajderima i korisnicima. pa lebac ti jebem po sto puta, nemam reči koliko sam pissed off. govno izio svako ko posle ovog pomisli da plati ulaznicu za to đubre.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...