Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

ajde daj de to da skinem. nisam rutovo, pa nisam mogao ni da ga inejblujem markecki
U stvari, imas linkove na pm :) Edited by Lord Stef
Link to comment

Kupio pre neki dan LG Optimus GT 540. Solidan Android telefon za relativno male pare (125 evra).Da li postoji neka dobra GPS treking aplikacija za Android, sa dobrom mapom Srbije? Vidim da Garmin nema podršku za Android, samo za iPhone.

Edited by Anonymous
Link to comment
Kupio pre neki dan LG Optimus GT 540. Solidan Android telefon za relativno male pare (125 evra).Da li postoji neka dobra GPS treking aplikacija za Android, sa dobrom mapom Srbije? Vidim da Garmin nema podršku za Android, samo za iPhone.
igo rula, pricali o tome
Link to comment
ajde daj de to da skinem. nisam rutovo, pa nisam mogao ni da ga inejblujem markecki
Dakle mi sto ne bismo da cackamo po telefonu da to rutujemo ovo ono smo uskraceni za taj market?sent from klupa_u_parku Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Koja svrha od display folije, da se ne grebe ekran, još nešto? Jel screen iziskuje jači "touch" posle lepljenja?Jel ima razlike u kvalitetu između jeftinijih i skupljih? Tj verovatno ima, al vredi li?

Link to comment
Dakle mi sto ne bismo da cackamo po telefonu da to rutujemo ovo ono smo uskraceni za taj market?sent from klupa_u_parku
samo za neke aplikacije koje su lockovane za tržište srbije Edited by korindjar
Link to comment
igo rula, pricali o tome
Nikako ne uspevam da skinem srpsku mapu.
Koja svrha od display folije, da se ne grebe ekran, još nešto? Jel screen iziskuje jači "touch" posle lepljenja?
Ja sam je danas iscepao bez milosti. Nekako sam sebe počeo da podsećam na vlasnike jugića, koji godinama drže zaštitne kesetine na sedištima. Ono, da sam mobilni platio 500 evra verovatno bih se drugačije ponašao. Edited by Anonymous
Link to comment
Nikako ne uspevam da skinem srpsku mapu.Ja sam je danas iscepao bez milosti. Nekako sam sebe počeo da podsećam na vlasnike jugića, koji godinama drže zaštitne kesetine na sedištima. Ono, da sam mobilni platio 500 evra verovatno bih se drugačije ponašao.
imas na rapid serbia, ja skino. vici ako ne uspes da ti sibnem.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...