Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Stigla mašina. Drndam po malo, i tako. Hoće ovo da cepa za prebac kontakata?On your Nokia go to ContactsGo on Options > Mark/Unmark > Mark AllGo on Options > Copy > To Memory CardConnect your phone to PCBrowse to /Other/Contacts/ on your phone’s memory cardCopy all the .vcf files to your PCConnect your Desire to PC and mount as USBCopy all the .vcfs to the SDCard (make a directory for neatness if you like)Open the People app on the DesirePress the Menu button and select Import/ExportSelect the Import from SDCard optionSelect the Import All vCard files optionTa-da!

Link to comment

a sto mi se u gmejlu za droid povremeno pojave plave slikice sa natpisom spam pored pojedinih poruka u inboksu? el ne treba da ih avtomacki sine u spam ako ih vec takvim karakterise?

Link to comment
Sta si "uzo"?
Desire S.Danas bio kod ortaka koji drži servis da pokupim stari mobitel kome je menjan flet, i krene spika oko navigacije, te mi ubaci on meni Igo za tipa 1 minuta, ne zahteva root. Ono što me zanima je di se mogu kupiti™ najnovije mape i kako uopšte šljaka I go, da li je pouzdan i sl?
Link to comment
Desire S.Danas bio kod ortaka koji drži servis da pokupim stari mobitel kome je menjan flet, i krene spika oko navigacije, te mi ubaci on meni Igo za tipa 1 minuta, ne zahteva root. Ono što me zanima je di se mogu kupiti™ najnovije mape i kako uopšte šljaka I go, da li je pouzdan i sl?
probaj na mobilism Edited by Marvin (Paranoid Android)
link na piratski sajt
Link to comment

Ljudi moji, imam problem sa MMSom. Imao sam gingerbread 2.3.1 obican, pa sam promenio nekoliko verzija i sad koristimAmericanAndroid GingerBread 2.3.5. CM7.1 i radio mi je grps i mms odlicno i to tako sto npr gprs moze da mi bude ugasen, a kad saljem ili primam mms u notification baru na vrhu se pojavi slovo E sa strelicama koje iznacava da ima protoka, posalje/skine mms i ugasi se... Medjutim posto sam stavio novu kopiju iste verzije, mms mi nekad radi nekad ne, ali i kad radi to je samo kad sam ja prethodno ukljucio data connection. Savet?

Link to comment

Imam problem sa povezivanjem na wifi mrezu. Ukratko, nece :D Pronadje lepo mrezu, idem na povezivanje, i istog trenutka mi kaze 'prekinuta veza'. Treba li jos neka podesavanja da odradim? Samsung Galaxy Mini je u pitanju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...