Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Hilfe kamaraden.Nikako da rutujem Optimus ME (LG P350), neće Gingerbreak iako bajem već 4 sata oko njega, ispratio sve (što pisane, što jućubovane) tutorijale, ispouključivao sve što treba (USB debugging etc.) i jok. I koliko videh nisam jedini.
probaj sa ovim SuperOneClick
Link to comment

Nađen problem.

i got my Phone (LG P350) also finaly rooted. With the actual FW (V10G) you cant root it anymore (yet). So i downgraded to V10C and then rooted it easylie.
U tom grmu leži zec, pre par dana sam odradio firmware upgrade (a i pretpostavio sam da bi to moglo biti to). Sad samo još da nađem način da vratim FW na raniju verziju. :Dedit: posle 4h kopanja po forumima vratio FW na 3 verzije unazad i root-ovao preko Gingerbreak-a za minut. :Hail: Edited by Tribun_Populi
Link to comment

Ja instalirao NFS:Shift zahvaljujući CyanogenMod-u 7.1 (Android Gingerbread 2.3.7) :Hail:Na šugavom stock firmware-u sam mogao da sanjam samo o tome.

Edited by Tribun_Populi
Link to comment
Bajdvej, jeste li svi rutovali svoje telefone? :unsure: Ja se još uvek ne usuđujem.
Ja nisam.Nemam neke posebne potrebe, pa ne bih da se zajebavam sa tim, i eventualno prouzrokujem neki system failure. Sa vremena na vreme skinem neku free app ili igru, i tu uglavnom dok kenjam. :D Igram se par minuta, ako IČEMU valja, ostavim, ali uglavnom radi uninstall.
Link to comment
To bi trebalo da bude u osnovnim podešavanjima, bar kod mene jeste.
ma znam da jeste, i znam i gde je, al nesto tripujem da u onim silnim EULAma raznog softwarea koje stikliramo bez da ih procitamo pise da mogu da overrajduju to sistemsko podesavanje...
Link to comment
aj neku preporuku za aplikaciju koja iskljuci internet preko gprsa u roamingu?
Pa imaš valjda opciju u settings/wireless & other networks/mobile networks? Uncheck i to je to.
ma znam da jeste, i znam i gde je, al nesto tripujem da u onim silnim EULAma raznog softwarea koje stikliramo bez da ih procitamo pise da mogu da overrajduju to sistemsko podesavanje...
Nema šanse. Edited by Tribun_Populi
Link to comment
Ja nisam.Nemam neke posebne potrebe, pa ne bih da se zajebavam sa tim, i eventualno prouzrokujem neki system failure. Sa vremena na vreme skinem neku free app ili igru, i tu uglavnom dok kenjam. :D Igram se par minuta, ako IČEMU valja, ostavim, ali uglavnom radi uninstall.
+1 sve, čak i deo sa WC-om... :DE, da, kad sam već ovde, ako nekom, treba, ima dobra aplikacija za parking -Parking manijak, sama prepoznaje grad u kom si, i ima brojeve za plaćanje... Jako zgodno... Edited by radisa
Link to comment
E, da, kad sam već ovde, ako nekom, treba, ima dobra aplikacija za parking -Parking manijak, sama prepoznaje grad u kom si, i ima brojeve za plaćanje... Jako zgodno...
+1Ja to koristim i skroz je dobar...poruke se salje automatski i samo brinem da pogodim zonu...ima i podrsku za nekoliko razlicitih tablica...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...