Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Kada čukam poruke, tekst mi se povlači nekom crvenom linijom. Kao u browserima kada je uključen check spelling npr. Drndao po opcijama, sve što mi liči da bi moglo da bude uzrok sam isključio, ali to se dešava i dalje.Hint?Desire S u pitanju.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
jel koristi neko ove puš tu tok, voki-toki varijable?klinci po usa su još pre 5 godina naveliko rabili tu opciju na običnim mobitelima. bezplatna shema.
nema toga u srbiji, nije podržano od operatera
Link to comment
Kada čukam poruke, tekst mi se povlači nekom crvenom linijom. Kao u browserima kada je uključen check spelling npr. Drndao po opcijama, sve što mi liči da bi moglo da bude uzrok sam isključio, ali to se dešava i dalje.Hint?Desire S u pitanju.
Pitanje gde si drndao?Pošto ako imaš instalirano više tastatura moraš u opcijama za svaku tastaturu (tj za tu tastaturu koju koristiš) da isključiš "check spelling"
Link to comment
Pitanje gde si drndao?Pošto ako imaš instalirano više tastatura moraš u opcijama za svaku tastaturu (tj za tu tastaturu koju koristiš) da isključiš "check spelling"
I u standard, compact i phone je isključen check spelling. :(
Link to comment
Mislim da je mislio na jezik, a ne na vrstu tastature.
i na jezik i na tastaturu!bilo gde se spominje "check spelling" ti ga iskljuci.edit
Rene, koju aplikaciju koristis za "screen shot"
to je u galaksiji po difoltu, back taster+home
aplikacija za HTCovce vezana za screen shot, zove se "ShootMe"Mada prilicno sumanuto radi, da bi slikao ekran, moras da protreses telefon :wacko: Edited by eye of the beholder
Link to comment
i na jezik i na tastaturu!bilo gde se spominje "check spelling" ti ga iskljuci.
Ne vidim gde još ima check spelling osim u podešavanjima za svaku tastaturu ponaosob?
Link to comment

kako nema...imas u language&keyboard + Prediction&dictionary + Text inputedit:velike ove slike sa "ShootMe" aplikacije

post-106-13197056253044.png

post-106-13197056294575.png

post-106-13197056337311.png

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Drugačiji su nam meniji, Meni je meni™ ovakav: Settings ---> Language Keyboard ---> tu imam samo dve opcije, language settings u okviru koje imam samo "select language" i "Keyboard Settings" u okviru koga imam samo "Touch Input". Kada uđem u touch input, tu imam više opcija da biram "keyboard type", i sl. U celom tom podmeniju sam isključio sve moguće što liči da ima veze sa tim...

Link to comment

Evo posle malo više vremena da podelim utiske .Dakle uzeo sam ovaj telenor/alcatel one touch.telefon je android u to je realno veliki "stres" za nekoga ko je do sada koristio jedino nokia telefone.Ne mislim u negativnom smislu već uopšte...Treba se navići na potpuno drugačije razmišljanje...hardvrski je ok jedino što baterija trpi u početku dok sam ga drndao jedan dan napeto .Kada sam se smirio nagura dva dana opušteno, ja nemam problem sa tim jer mi nikad nije problem da uveče butnem telefon na punjenje.Takođe nervira što je uz "brendiranje" došlo brdo smeća potpuno nepotrebnih aplikacija a meni se ne da to rutovanje...sent from klupa_u_parku

Link to comment
realno, većina aplikacija je korisna
Brojčano da ali ove neke igrice pa i bar code skener...sve u svemu android se fino pokazao..sent from klupa_u_parku
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...