Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Hvala, ali više sam imao na umu nešto lagano, nezahtevno i besplatno...za ovo se moraju juriti narodske verzije, plus verovatno treba procesor na 26 ghz za nfs i slično.Edit - Kojote najbolje da se zaputiš na market, pa vidiš već sam šta bi ti mogli koristiti od pobrojanog ovde...

Edited by bob loblaw
Link to comment
Prvo mora da znamo da li ti je rootovan telefon ili ne (par aplikacija nece da radi ako nije)moja lista bi ovako izgledala (iz glave, mrzi me da gledam sad)...advanced task killerapp2sdrom managerastromy phone explorerstorage analyserteamviewerwifi map maker
Lm, nov sam u android vodama. Rootovan? Jel to kada se stavi specifičan rom, neka "custom made" android verzija?Za sada znam da je vrzija 2.2 Froyo na telefonu.Advanced Task Killer već imam.
Link to comment

dajte neki dobar video player. instalirao sam nekoliko ali mi secka avi vido koji sam prebacio. kodeci su takodje instalirani ali ponovo nista.

Link to comment

Jesi ubacivao preko Kiesa? Trebalo bi da ga u njemu automatski konvertuje u mp4, sa kojim sigurno nećeš imati problema...Nego vidim izašao najzad novi firmware...ima li neko savete pre nego što krenem da updateujem? Hoću morati ponovo da instaliram sve aplikacije, jel mi treba prvo neki program za backup...?

Link to comment

ne mora da bude rutovangubiš sve programe koe si instalirao ako ne backupuješkao i kontakte, ali njih si verovatno već prebacio u gogle ili na Kies. Slike i ostali dokumetiostaju, ništa se ne formatira

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...