Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

"Kupi" Titanium Backup, instaliraj na oba tlf, bekapuj na prvom tlf, prekopiraj podatke na memorijsku karticu sa drugog i odradi restore. Prebaciće ti sve instalirane aplikacije (ili samo one koje si odabrao da bekapuješ).

Link to comment
"Kupi" Titanium Backup, instaliraj na oba tlf, bekapuj na prvom tlf, prekopiraj podatke na memorijsku karticu sa drugog i odradi restore. Prebaciće ti sve instalirane aplikacije (ili samo one koje si odabrao da bekapuješ).
"Kupio" ga pre nekog vremena ali on mi na samom startovanju izbacuje da telefon nije rutovan i da nece moci "sve" da radi ... zato mu nisam pridavao mnogo paznje, sad cu da pogledam sta sve "moze". Edited by eye of the beholder
Link to comment

Khm, kod te "kupovine", jedno pitanje:Gde Vi "kupujete" aplikacije.Ja samo i iskljucivo na "market"-u.Skinuo sam neku "mobilism" app ali prilicno neugodnu za koriscenje i "kupovinu" preko telefona.

Edited by eye of the beholder
Link to comment
Khm, kod te "kupovine", jedno pitanje:Gde Vi "kupujete" aplikacije.Ja samo i iskljucivo na "market"-u.Skinuo sam neku "mobilism" app ali prilicno neugodnu za koriscenje i "kupovinu" preko telefona.
4pda tacka info, blackmart (potrazi aplikaciju po netu V0.49 build 93)
Link to comment
Taj hardware je previse jeftin za Win 7. Moj Acer ima u Win 7 varijanti. To sve teoretski radi ali sa silnom nepouzdanoscu i stucanjem. Otuda Android za tablete.
core i7 i 8 giga rama nije dosta za win7? :unsure: :unsure: :unsure: govorimo o x201t, nesto si ti pobrkao...
Link to comment
Ljudi, koje aplikacije koristite?Meni treba neki pregledan kalendar i pouzdana vremenska prognoza, a na android marketu ima toliko svega da je čoveku teško da se odluči  :)Dajte neke preporuke...
Prvo mora da znamo da li ti je rootovan telefon ili ne (par aplikacija nece da radi ako nije)moja lista bi ovako izgledala (iz glave, mrzi me da gledam sad)...advanced task killerapp2sdrom managerastromy phone explorerstorage analyserteamviewerwifi map maker
Vidiš, dok nisi rekao Google kalendar, ja sam imao problem sa podešavanjem ovog kojeg sam imao. Tj. kojeg nisam imao, jer nisam ni podesio kalendar na gmailu  :)
i naravno sve googleove aplikacije:GreaderGtaskGtalkGoogle+google gogglesgoogle earthgoogle mapgoogle musicma sve .... Edited by eye of the beholder
Link to comment

Kontam da je lista aplikacija koje koristimo skoro pa ista kod svih (ja bih na ovo tvoje dodao i dropbox (odlična stvar), dolphin, shazam, tune in radio...a ko koristi gom player goldworm je pristojan remote), ali šta ćemo sa igricama? Tu bi mi više koristilo preporuke.Na fonu imam samo racing moto, mouse trap i ninjump...predlozi?

Link to comment

ODlična logička je Cut the rope, fenomenalna vonja Asphalt 5,6, Need For Speed, obavezni Angry Birds, Fruit Ninja, Speedx 3D, obavezno probajte i Death Worm. i naravno Plants vs ZombiesOd alpikacija obavezab Tune in Radio, Titanium backup, Osmatrač, Livescore, NFL, Liga De Futbol, Premiere League, Sky SPortm ESPN Goals, blic, B92, Atp/Wta, Office...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...