Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Imam jedan mali "problem" sa Androidom na Alcatel One Touch 990 aparatu (sad ne znam do koga je, ali mi pre liči na problem sa OS-om).Povremeno, recimo uvek kada uz pomoć App2SD aplikacije premestim nešto na karticu, a i u nekim drugim situacijama bez određenog pravila, porasturaju mi se ikonice na home screen-u, neke nestanu, neke koje nikad nisu bile tu se pojave, neke se kompletno iskopiraju na drugi ekran... Dešava li se još nekom to? Android je 2.2.2 ako je bitno...

Link to comment
hoće to kod većine jeftinih D-Link rutera
Ne, nemam ja ruter, ovo je neka internet mreza koju bih pozajmljivao od komsija :) Prikazuje da je mreza otvorena, ali jednostavno odbija da se poveze.
Link to comment
Imam jedan mali "problem" sa Androidom na Alcatel One Touch 990 aparatu (sad ne znam do koga je, ali mi pre liči na problem sa OS-om).Povremeno, recimo uvek kada uz pomoć App2SD aplikacije premestim nešto na karticu, a i u nekim drugim situacijama bez određenog pravila, porasturaju mi se ikonice na home screen-u, neke nestanu, neke koje nikad nisu bile tu se pojave, neke se kompletno iskopiraju na drugi ekran... Dešava li se još nekom to? Android je 2.2.2 ako je bitno...
vrati broj početnih ekrana na 5
Link to comment

Ljudi, trk na market i skinite Google Translate. Prevodi glas sa desetak jezika, tekst prevodi na jedno 50 jezika. Glas ume da prevede presmešno, ali opet će ovo za koju godinu ostaviti prevodioce bez leba.

Link to comment

Sto se tice kacenja na wifi, verovatno ne moze da obtejnuje aj pi, zato pokusaj da zadas bilo koji fiksni IP, npr. 192.168.1.67, pa pustis da se nakaci, pa onda iskljucis wifi, iskljucis i fixed IP, i onda opet upalis wifi i valjda ce da radi...Znam da sad zvucim ko vid.Zorka, ali to radi...

Link to comment

Evo sa Bencha odgovora za program za kao PC Suite

Ja sam uspeo.Posto ova wi-fi varijanta koja se dobija sa telefonom-ne radi,mora da se skine sa neta:Ovo je za PC:ovoA sa Android Marketa skini:ovoProvereno radi.
E da ja sam na kompu ukucao IP Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Uh, izvinite momci, ja sam se toliko obradovao sto sam nasao Duck Hunt da sam zaboravio da kazem: problem je u stvari u toj internet mrezi. Iako je otvorena, zasticena je nekim enkripcijama ili tako vec necim (kako mi objasni jedan lik sto se kao razume). Danas u kaficu nasao stvarno otvorenu mrezu, povezao se, poskidao gomilu stvari i to je to. Hvala vam u svakom slucaju :)

Link to comment

izasao ice cream sandwich!danas!a sa njim se pojavio i SDK.Dajem im jedno 3 nedelje - mesec dana max. i cenim cemo moci ICS da ubacimo na "nase" telefone!

Link to comment
nesDuckHunt.jpg:Hail: Sto se mene tice, ne moraju vise ni jednu aplikacuju da naprave, posle ovog nema dalje.
ajde daj de to da skinem. nisam rutovo, pa nisam mogao ni da ga inejblujem markecki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...