Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

cut the rope je 74 dinara, smešna cifra, Fruit Ninja, Speedx, Angry, Fruit Slice, Lane Splitter, sve je to besplatno, kao i 3d Bowling, rani fliperi, etc
jel imas narodne verzije ovih igrica koje nisu free?
Link to comment

Ako na htc desire imam neogranicen 3G, sta od opcija moram da "stikliram" ili koju aplikaciju da skinem da bih mogao na drugom htc (wild fire) mogao da imam pristup internetu? Da li aplikacija "wifi hotspot" ima veze sa tim?Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment

au jebote, ovo nemoze jednostavnije...na telefonu koji ima ogranicen net ukljuci se wifi hotspot aplikacijai cao....drugi telefon ili racunar ga vidi kao ruter/modem!

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Onaj Desire S verovatno pazarivam sutra jer danas radim ceo dan i ne mogu da odem po njega mada mi se scenario zatvaranja radnje i odlazak po isti čini sve verovatniji kako vreme prolazi.Čitam malo, stalno se spominje neko rootovanje. Kako se to radi i čemu služi, koliko vidim, otklanja neke bagove, šta li?Info poželjan a i sam idem googlat'.

Link to comment

Za početak, nema potrebe da ga rootuješ, poništićeš garanciju a ne znam koliko ćeš novog dobiti time.Recimo rootovanje i stavljanje nekog Androida 2+ je itekako imalo smisla na mom HTC Tattoo-u, s' ozbirom da sam otključao Bluetooth file transfer, kao i mogućnost da aplikacije instaliram na sd karticu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...