Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

znam da je neko "klokovanje" - over/under... bem li ga;mada ..ovde kaze da ni to nece da pomogne kod skype-a;

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=13458373&postcount=14

Link to comment
Acer Iconia A500, za 400$ sasvim dobro.3 bitne stvari koje iPad nema (a ni mnogi slicni):AndroidUSBSSDukljucuo sam USB normalnu tastaturu i radila je smesta.Bio je isti takav, ista cena, sa Win7. Mislim da je hardware previse jeftin za Win7 da lepo radi. Edited by Yoyogi
Link to comment

добар таблет, само

3 bitne stvari koje iPad nema (a ni mnogi slicni):AndroidUSBSSDukljucuo sam USB normalnu tastaturu i radila je smesta.
не знам на које мислиш, готово сва (озбиљнија) iPad-ова конкуренција је на Андроиду, а и ссд и усб су пре правило него изузетак (из главе, да не проверавам на нету за сваки).
Link to comment
добар таблет, самоне знам на које мислиш, готово сва (озбиљнија) iPad-ова конкуренција је на Андроиду, а и ссд и усб су пре правило него изузетак (из главе, да не проверавам на нету за сваки).
Nema ozbiljnije nego onaj koji je Aplle terao po sudu i uspeo da zabrani prodaju u EU, Samsung Galaxy 10.1, nema USB...sad da trazim neke obskurne za koje nisam cuo, nisam hteo.
Link to comment

сад ћу већ сви поибацивали таблете Моторола, ХТЦ, Тошиба, Асус... а нису успели да забране Галаксија у читавој ЕУ, мислим да је тренутно само у Немачкој забрана

Link to comment
сад ћу већ сви поибацивали таблете Моторола, ХТЦ, Тошиба, Асус... а нису успели да забране Галаксија у читавој ЕУ, мислим да је тренутно само у Немачкој забрана
Jedina dva koja bih jos pogledao su Asus (nema USB) i Toshiba (prozvod "Thrive" lansiran kad sam vec kupio, jos je i skuplji)
Link to comment
dodje mi da se ubijem.Edit: ajde, mozda nece svako primetiti da se zezam: gde su 2 USB? Nema ni jedan jedini, nema nista, bas nista. cigla sa ekranom.to sto "ima" je optional docking station koji nije deo tableta, posebno se kupuje i posebno nosi. Ionako je skuplji + to, Edited by Yoyogi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...