Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Hvala svima na knstruktivnim predlozima.Što? Osim što je, koliko kontam, veći?
SG2 vs Desire S:Bolji display, vise memorije, cini mi se preciznije i brze reguje na "pipkanje".Sto se tice nosenja, jos nisam nasao dzep u koji nije stao. Tanji je od htc-a i laksi.Mane u odnosu na Desire S:Manje prija hrapavi plasticni poklopac sa donje strane (mozda je do mene ali meni se ruka odmah oznoji :-) )Kazu htc-ovci bolji interface mada ovo nisam imao prilike da iskusim.Takodje htc ima bolji desktop software u odnosu na samsungov kies...Sve u svemu, ja sam odluku doneo na osnovu boljeg hardware-a u samsungu verujuci da imam telefon za naredne dve godine
Link to comment
  • 3 weeks later...

Pitaje za korisnike HTC wildfire-a!Pitanje je vezano za skype aplikaciju, da li imate problema sa skype-om kada hocete da pricate sa drugom osobom (koja je takodje na skype-u)Kada god pokusam da pozovem nekog ili onaj "test servis" dobijam isprekidane zvukove kao da se neko na fiksnom telefonu zeza sa zicama....Da li je u pitanju procesor koji je cca 500 MHz ili nesto drugo je u pitanju!

Edited by eye of the beholder
Link to comment

nije protok, stojim 2 metra od wifi rutera koji ima brzinu od 4 mb/s..i krlja kao blesava isto tako krlja i kada sam na 3G-u...korindjar, jesi pricao ti sa nekim preko skype aplikacije?

Link to comment

druga strana me slabo cuje (prekida, susti i sl)probao 2 putajedanput druga strana imala isto HTC wildfirea drugi put druga strana imala racunar...sad me to malo brine,posto secam se da na Nokiji n95 radilo sve kao "CH sat"...

Edited by eye of the beholder
Link to comment
SG2 vs Desire S:Bolji display, vise memorije, cini mi se preciznije i brze reguje na "pipkanje".Sto se tice nosenja, jos nisam nasao dzep u koji nije stao. Tanji je od htc-a i laksi.Mane u odnosu na Desire S:Manje prija hrapavi plasticni poklopac sa donje strane (mozda je do mene ali meni se ruka odmah oznoji :-) )Kazu htc-ovci bolji interface mada ovo nisam imao prilike da iskusim.Takodje htc ima bolji desktop software u odnosu na samsungov kies...Sve u svemu, ja sam odluku doneo na osnovu boljeg hardware-a u samsungu verujuci da imam telefon za naredne dve godine
Tnx tebi i ostalima.Mislim da ću ipak na desire, rata za SG2 je skoro hiljadu dinara veća, a verujem da će Desire da mi radi posao. Edited by Glas RazumaN
Link to comment
druga strana me slabo cuje (prekida, susti i sl)
накачи неки други фон са скајпом на исти рутер па пробајили назови ту другу стану са пц-а (на пц најбоље, да су исти услови као и када корицтиш телефон), ако и тако сецка онда је проток
Link to comment

U kurac...

What do I need to run Skype on my Android phone? To run Skype on your Android phone, you will need a supported phone running Android OS version 2.1 or above with least 27MB of free memory space on your handset and 600Mhz or more processing power. The supported screen resolutions are 320x240, 240x400, 320x480, 800x480 and 850x480
a kuno sam se u divljuvatru.... pu!ladno moram da ga klokujem ako hocu da mi radi skajp! Edited by eye of the beholder
Link to comment
U kurac...a kuno sam se u divljuvatru.... pu!ladno moram da ga klokujem ako hocu da mi radi skajp!
imas najnoviju verziju skajpa?meni jedna od ranijih nije radila ni na 1GHz procesoru (prekidao pozive nakon 2 sekunde)
Link to comment
imas najnoviju verziju skajpa?meni jedna od ranijih nije radila ni na 1GHz procesoru (prekidao pozive nakon 2 sekunde)
imam verziju koja se skida sa marketa; verzija je 2.1.0.46
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...