Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

dosta je sve logično kad se ovako složi bez komplikovanja. osim ako i Ruskinja nije rasistkinja

 

Quote

„Novak sve pokušava da učini da ga ljudi vole, ali ne ide. Na kraju se ipak čini da nešto nije u redu. Nadal je stvaran – ne udara rekete jer to jednostavno nije radio ni u detinjstvu. Emocije pokazuje na drugačiji način. Njegov “vamos” mnogi obožavaju. Malo ljudi voli kada neko pokušava da bude ono što nije. Pretvaranje je vidljivo.“

 

https://rs.n1info.com/sport-klub/tenis/djokovic-sve-pokusava-da-ga-ljudi-vole-ali-ne-ide-pretvaranje-je-vidljivo/

  • +1 1
Link to comment

Levi druze, 90% stvari u sportu gledas kroz prizmu nacija/politike :D 

 

Koliko su jeftini i klinacki ti komentari o pretvaranju, otprilike u rangu onih koji ga brane za svaki potez.

 

Komentar o udaranju reketa je kontradiktoran u kontekstu pretvaranja.

 

Edited by Milošica
Link to comment
19 minutes ago, Milošica said:

Levi druze, 90% stvari u sportu gledas kroz prizmu nacija/politike :D 

 

 

ne razumem ko gleda, ja? pa upravo sam napisao da Novaka treba gledati kroz njegov personaliti, a ne kroz naciju i politiku. i otprilike na to se svodi 90% stvari koje pišem na drugim temama na sportu, sad ne znam da li da se zabrinem za razumljivost mog pisanja ili za tvoje čitanje

Link to comment

Pa ovaj post je kao trebalo da predstavlja tu objektivnost, ali zapravo se i tu vidi tendencija "kad i Ruskinja kaze..."

 

Nevezano za Novaka, primecujem tu tendenciju generalno kod tebe, a sve kroz prizmu neke objektivnosti.  Naravno, oprosti ako gresim, onda je ruzno sa moje strane.

Link to comment
12 minutes ago, levi said:

 

ne razumem ko gleda, ja? pa upravo sam napisao da Novaka treba gledati kroz njegov personaliti, a ne kroz naciju i politiku. i otprilike na to se svodi 90% stvari koje pišem na drugim temama na sportu, sad ne znam da li da se zabrinem za razumljivost mog pisanja ili za tvoje čitanje

 

a ovo sto je kasatkina napisala, dokazuje...tacno, sta?

ako bi krenuli u potragu za izjavama novakovih koleginica/kolega, ti da prikazes takve, negativne, a ja suprotne, sta mislis ko bi pobedio? :)

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Ros said:

 

a ovo sto je kasatkina napisala, dokazuje...tacno, sta?

 

 

Kako stranci vide Novaka, i dokazuje da nema baš rasizma u teniskom svetu, kako se to ovde provlači

Link to comment

Ovo je vazniji deo i ne spada u rafanavijac entitet

 

"Reći ću ovo - igračima bi bilo neugodno da je Đokoviću dopušteno da igra. Svi smo se žrtvovali. Prihvatili smo pravila igre da bismo igrali. Novak je hteo da ide svojim putem. Kada bi mu se dozvolilo da se poigra sa nizom apsurda koji su se na kraju ispostavili, ne bi bilo pošteno prema ostalim igračima."

 

Onda posle lagano prelazis granicu dobrog ukusa sa lomljenjem reketa i slicnim glupostima, meni je cudno kako vise ne lome, tipa dva dnevno kad je turnir.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Kako stranci vide Novaka, i dokazuje da nema baš rasizma u teniskom svetu, kako se to ovde provlači

 

i sad je neka kasatkina drugarica delegat, predstavnik stranaca?

Link to comment
6 minutes ago, villiem said:

Ovo je vazniji deo i ne spada u rafanavijac entitet

 

"Reći ću ovo - igračima bi bilo neugodno da je Đokoviću dopušteno da igra. Svi smo se žrtvovali. Prihvatili smo pravila igre da bismo igrali. Novak je hteo da ide svojim putem. Kada bi mu se dozvolilo da se poigra sa nizom apsurda koji su se na kraju ispostavili, ne bi bilo pošteno prema ostalim igračima."

 

Onda posle lagano prelazis granicu dobrog ukusa sa lomljenjem reketa i slicnim glupostima, meni je cudno kako vise ne lome, tipa dva dnevno kad je turnir.

 

ja bih nju pitao da li je posteno da na AO openu nisu testirali igrace i da li bi bilo posteno da je nju neki "prihvatilac igre" zarazio?

Edited by Ros
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

naravno da nije, anegdotalni primer.

Sad mi nađi neku izjavu bilo koga da su ovo Đokoviću radili zato što je Srbin/Sloven.

 

sta bi bila relevantna izjava? i cija izjava bi bila relevantna?

takvih izjava ces naci milion po netu

Link to comment

Tenisera i teniskih radnika, sigurno nisam mislio na random debile fanove na netu.

 

esid: koliko je teško shvatiti da se 99 tenisera vakcinisalo, a stoti nije hteo, i da su ga pustili to bi izazvalo revolt kod ostalih?

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...