Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Treba da bude razapnut jer je sramota da promovise ovo. Ne bi bio nikakav problem da je tu rec samo o laznim piramidama, problem je sto semir osmanagic tamo najvise love zaradjuje tako sto reklamira da se posetom tunela lece sve bolesti. Novak stavlja svoj pecat pojavljivanjem tamo, stvarno je dijabola. 

Link to comment
28 minutes ago, Ros said:

 

sad ce da krene razapinjanje po socijalnim mrezama

Ako zbog maski, nece, eno ga i Rocko, po Rimu i Lombardiji se svrcka gde su obavezne maske, i ne nosi je.

 

A ako je zbog tih njegovih mambo-dzambo aktivnosti, ma boli ga uvce. Radi ono sto mu prija, ne ugrozava nikog, i big deal iskreno.  Ako njemu lepo, meni jos lepse.

Link to comment
2 minutes ago, Jumanji said:

Ako zbog maski, nece, eno ga i Rocko, po Rimu i Lombardiji se svrcka gde su obavezne maske, i ne nosi je.

 

A ako je zbog tih njegovih mambo-dzambo aktivnosti, ma boli ga uvce. Radi ono sto mu prija, ne ugrozava nikog, i big deal iskreno.  Ako njemu lepo, meni jos lepse.

 

kao da je bitno sta rocko radi. neverovatna je hajka protiv novaka po fejsu i tviteru

Edited by Ros
Link to comment
3 minutes ago, Jumanji said:

Ako zbog maski, nece, eno ga i Rocko, po Rimu i Lombardiji se svrcka gde su obavezne maske, i ne nosi je.

 

A ako je zbog tih njegovih mambo-dzambo aktivnosti, ma boli ga uvce. Radi ono sto mu prija, ne ugrozava nikog, i big deal iskreno.  Ako njemu lepo, meni jos lepse.

Kako je ugrozava nikog, promovise coveka koji tvrdi da se najteze bolesti lece energijom  u tunelima piramida. Ovo nije zajebancija, novinari bi morali da mu postave pitanje kad vec nema jednu jedinu normalnu osobu u svom okruzenju koja ce da ga posavetuje da ne radi ovo.

Link to comment

Ne mogu da se setim nijednog drugog poznatog sportiste koji je ovoliko podložan budalaštinama kao Novak. Jebale ga bosanske piramide, kristali, energije i ostala sranja kojima je opsednut.

Edited by napadaj
Link to comment

Ironicno: uziva u prirodi radi skidanja pritiska a time stvori (sebi?) novi pritisak ili makar udar na imidz.

Imidz je ipak bitan u GOAT pogledu.

Link to comment
 
kao da je bitno sta rocko radi. neverovatna je hajka protiv novaka po fejsu i tviteru


Zbog maske?
Kako je ugrozava nikog, promovise coveka koji tvrdi da se najteze bolesti lece energijom  u tunelima piramida. Ovo nije zajebancija, novinari bi morali da mu postave pitanje kad vec nema jednu jedinu normalnu osobu u svom okruzenju koja ce da ga posavetuje da ne radi ovo.
Pojma nemam ko je taj lik, niti sta radi, i vlasti mu dozvoljavaju time da se bavi??

A Novak propagira, kaze da te piramide lece? Nisam to cula.


Link to comment
25 minutes ago, Jumanji said:

 


Zbog maske?
Pojma nemam ko je taj lik, niti sta radi, i vlasti mu dozvoljavaju time da se bavi??

A Novak propagira, kaze da te piramide lece? Nisam to cula.

 

 

Pa naravno da on to ne govori ali ga reklamira, prica kako tamo oseca posebnu energiju. Prosecan covek ne bi smeo da kaze dobru rec o tom kriminalcu a kami li novak. 

Link to comment

Pa možda oseća energiju, šta znaš.

 

Neka ide gde želi i oseća šta želi, ja ne smatram da je on zbog toga glup, ali ne treba baš sve kačiti na instagram.

 

Posebno ako to shvata kao nešto duboko i značajno, onda valjda tako nešto treba ostati privatno.

Edited by Milošica
Link to comment
13 minutes ago, Milošica said:

Pa možda oseća energiju, šta znaš.

 

Neka ide gde želi i oseća šta želi, ja ne smatram da je on zbog toga glup, ali ne treba baš sve kačiti na instagram.

 

Posebno ako to shvata kao nešto duboko i značajno, onda valjda tako nešto treba ostati privatno.

pa ne ide to lozenje na pseudonaucne new age budalastine bez potrebe da se podeli sa svima. 

  • +1 1
Link to comment

Malo sam sad guglala o tom liku, onako povrsno, previse tupi za moj ukus i nezainteresivanost za taj mambo-dzambo svet.
Sta znam, covek uvek veruje u ono sto zeli da veruje, i takvi uvek imaju vecu licnu pokretacku snagu. Meni je to uglavnom apstraktno, ali zanimljivo sa druge strane, no ne oduzumam pravo druguma ako im je lepo. Da li je ovaj bitanga, a Novak toliko naivan i glup, iako mi nekako tesko to da spojim, te stvari radi vec godinama, druzi se sa raznim opskurnim likovima. Mozda je vreme da ignorisemo njegove akrivnosti van terena, jer promeniti se nece.

Link to comment

Novak kao ujak koji čita zonu sumraka. Dobar je lik i gotiviš ga ali na svakoj slavi priča budalaštine.. I baš zato što ga voliš pokušavaš da mu objasniš ali kad se okreneš vidiš celu familiju koja se samo smeška sipa piće i ućutkuje tebe. 

Kad kasno u noć krene kući iz jakne izvuče ploču prvog albuma stonsa usa izdanje i da ti na čuvanje uz pijano namigivanje. 

I doda: Jel znaš da Džeger svakih nedelju dana menja krv!? 

Ujo moj uj'o! 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...