Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Mene uopste ne zanima njegova promena, ovde pricam o konkretnoj steti koju moze da nanese promovisuci ovog ludaka. Zaista mora nekog da ta pita jel on pri sebi. 

Link to comment

Ne, ovde nema pomoci 🤦‍♂️
 

Čak je pozvao kolege sportiste da dođu i uvere se u to blago. 

"Što se tiče moje oblasti, sporta, pozvao bih sve sportiste da dođu i provedu neko vreme u tunelima koji su jako delotvorni na uvećanje kiseonika u plućima, direktno utiče na regeneraciju i oporavak, što je svima nama sportistima jako bitno. Naročito u elitnim sportovima gde sezona traje jako dugo, izloženi ste velikim naporima. Stalno morate da menjate vremenske zone, to je specifično. Sve što može na prirodan način da pomogne da se oporavite, to služi i kao prevencija od ne daj Bože neke povrede. Piramide i tuneli su prava stvar

Link to comment
Just now, Кристофер Лумумбо said:

Ne, ovde nema pomoci 🤦‍♂️
 

 

Okanio se Imaza svojom voljom ili je dosla "pomoc" s strane od recimo Ivanisevica? Zna neko?

Ocigledno mu je preko potreban odmor od napora svih vrsta koje samo on zna kako trpi. S druge strane su skroz validne optuzbe. Samim postovanjem na IG cini ogroman marketing sumnjivim aktivitetima uz (po mnogima) sumnjive ljude.

Edited by vise lisica manje krpelja
Link to comment

Ma nemam nikakv problem sa tim dok to ne promovise. Semir Osmanagic je najgori sljam, covek koji vara bolesne ljude. 

Link to comment
58 minutes ago, napadaj said:

Ne mogu da se setim nijednog drugog poznatog sportiste koji je ovoliko podložan budalaštinama kao Novak. Jebale ga bosanske piramide, kristali, energije i ostala sranja kojima je opsednut.

 

90% sportista se krsti, klanja, zahvaljuje Bogu kad uradi nesto vazno, pipka travu, nosi razlicite carape i podlozno je svakoj vrsti sujeverja. Ovo sto radi Nole Piramidash je smesno i detinjasto ali generalno nije nimalo neuobicajeno. Privlaci paznju zato sto su neke alternativne non-mainstream budalastine u pitanju i to je sve. Novak je od pocetka karijere sklon sugestivnom ponasanju, pocelo je s onim misterioznim povredama i zdravstvenim smetnjama, nastavilo se sa dr Cetkovicem, veganskom ishranom, Pepe Imazom, a sada su na red dosle i "piramide" u Visokom. Pri tome je i za zivotnog partnera izabrao jos ludju osobu od sebe kad su te gluposti u pitanju.

 

Medjutim, te njegove opsesije dovele su ga, izmedju ostalih stvari, ovde gde sada jeste pa, niti on ima razloga da se zali, niti ne vidim da nama smeta to sto mozemo da se pohvalimo da imamo jednog od najvecih sportista u istoriji sporta. Takve strukture licnosti su pod konstantnim velikim pritiskom koji delom namecu same sebi a delom su posledica zivotnih okolnosti i dobro im je dosao svaki ventil kojim mogu deo odgovornosti sa sebe da prebace na neke misteriozne sile viseg reda. Mi govorimo o coveku koji od cetvrte godine zivota igra tenis, od dvanaeste je pod pritiskom da mora porodici visestruko da vrati ono sto je u njega ulozila, od dvadesete je pod konstantnom paznjom medija, od dvadesetsedme mu se na ledja tovari statistika i medijska histerija o GOAT trci, svako njegovo dranje na terenu, sitna povreda, duza pauza ili bilo sta slicno se ne skida s naslovnih strana svetskih medija. Novak je javna licnost ne zato sto je to zeleo vec zato sto je vrhunski sportista, nije se lako snaci u tom okruzenju.

 

I ne, daleko od toga da je on jedini koji ima takve i slicne tantrume, samo je ekstrovertan pa ima tu sumanutu zelju da sve zivo deli sa svima. Zbog toga su i svi oni rolerkosteri s publikom, zeljom da bude prihvacen, inacenjem i slicno. Rodzer vise odavno nije Rodzer u javnosti vec marketinski proizvod, covek ode na Vimbldon i iznajmi dve kuce, jednu za sebe a jednu za porodicu, da mu deca ne bi smetala da se posveti treningu. Rafa se jednom zamalo pobio na terenu s protivnikom koji mu je srusio ili pomerio one bocice koje opsesivno redja pored klupe na svakoj pauzi. U pitanju su isti opsesivni karakteri kao sto je Novakov, samo su obojica introvertniji pa uglavnom nista licno ne dele u javnosti i drze se od nje sto je moguce vise podalje. Jednostavno ne mozes da radis ono sto njih trojica rade a da budes "normalan" covek, niti iceg noirmalnog ima u njihovim karijerama.

 

I ja bih iskreno vise voleo da Novak ne deli bas sve po drustvenim mrezama ali stvarno ne vidim razlog zasto bi to bilo kome smetalo. Kome smeta ne mora da ga prati van onoga sto radi na terenu. Nijedan sportista nema obavezu da bude ono sto mi zelimo da budemo, pa je nema ni Novak.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, napadaj said:

Ne mogu da se setim nijednog drugog poznatog sportiste koji je ovoliko podložan budalaštinama kao Novak. Jebale ga bosanske piramide, kristali, energije i ostala sranja kojima je opsednut.

fascinantna je ta opčinjenost ljudi koji se izdaju za vernike u takve koještarije

Link to comment
6 minutes ago, Arkadija said:

Jedno je Pepe Imaz i ljubav i mir, a drugo je ovaj šarlatan koji "leči" bolesne i očajne tamo nekim tunelima u Bosni.

 

Uveren sam da Novak podjednako veruje i u jedno i u drugo. To mozda nesto govori o njegovoj inteligenciji ali ga ne cini saucesnikom u kriminalu nekog lokalnog baje u Visokom, kakav god da je kriminal u pitanju.

Link to comment
11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

fascinantna je ta opčinjenost ljudi koji se izdaju za vernike u takve koještarije

 

To ide jedno s drugim, te dve stvari su iz istog kazana sujeverja.

Link to comment

Novak  se primio na tu priču koju prodaje Osman Selimović. Neko mu je sigurno rekao za njega, on je onda otišao , kad beše, zimus i onda je lično slušao dotičnog. I sada je došao na napredni kurs.

Meni neko da ispriča tako nešto, samo bih mu rekla da me ne zamajava glupostima.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Na kraju će postati šaman, k'o Kotur :ph34r:

to bi mu bio plus, realno.

 

sta god postao, sve je bolje od deretica i bosanskih piramida.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...