Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

Ja sipao na NIS-u do cepa nedavno i mislim da necu preci ni 500km, doduse gradske voznje ali to je opet 10+ litara. Pre toga na MOL-u isto do cepa, 400+ km autoputa sa prosekom od 130+ km/h, ukupno 680km, sto je 6.7 litara prosecno. NIS-ov benzin u SM = zlo i naopako.

Link to comment

ocigledno razlika na pumpama. mene je MOL poslednje sipanje ED na pumpi kod batocine na autoputu skroz uneredilo, nisam stigao da napravim ni 550km sa punim rezervoarom (50 litara), docim se kurcim sa NIS-ovim D2 na firmin racun i redovno ubijam oko 700km sa istih 50 litara. a pljuvao sam NIS onoliko i velicao MOL.

 

doduse danas sam imao incident sa kolima, totalno je bio presisao i nije hteo da vuce, mozda je i do NIS goriva:=)

Link to comment

otkud znam, mozda je i OMV, mada mi je u secanju skandal da su prodavali NIS-ov i to iz onih najgrdjih vremena a reklamirali ga kao neki kurac palac alpine dizel pa su posle placali reklame po novinama da ih ne drkaju i objavljuju labo analize

Link to comment

nis iz mola? kad i koje kolicine?

 

inace, opet. sve u srbiji je NIS izuzev MOLa i onda ima malih kolicina koje uglavnom zavrse kod privatnika, AVIA-e i sl.

 

strana 26 - 77% goriva u srbiji je nis.

http://ir.nis.rs/fileadmin/template/nis/pdf/Reporting/BusinessReports/Serbian/QR_Q3_2015_ser.pdf

 

strana 38 - najveci kupci: OMV, EKO

http://ir.nis.rs/fileadmin/template/nis/pdf/Reporting/BusinessReports/Serbian/QR_Q3_2015_ser.pdf

Edited by Ravanelli
Link to comment

 

 

nis iz mola? kad i koje kolicine?

2012. i ranije. Sad sam se setio da su redovno uvozili i iz Rumunije kao što neko reče. Što se tiče količina ne mogu da se setim koliko je stizalo iz Mola a koliko iz Konstance al mogu doći do tih podataka.

za 2013. ne mogu da nabavim podatke al znam da su brodovi sa evro dizelom iz Mađarske i Rumunije stizali u NISovo skladište i dalje iako je NIS počeo proizvoditi svoj ED.

Danas ću da se raspitam da li NIS i dalje utovara u Molovoj rafineriji

Link to comment

prošle godine točio sam MOL 

dok sam ove godine točio kod EKO pumpi 

uglavnom zbog zbog bodova, međutiom odkada su od septembra promenili bodovanje odustao sam od istih

sad ću da probam kod NISa (uveli su neke kartice za popust)

Manje količine sam sipao na ART pumpama oni su uvek imali jeftnije gorivo za nekih 3-4 dinara od ostalih

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...