Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

 

Manje količine sam sipao na ART pumpama oni su uvek imali jeftnije gorivo za nekih 3-4 dinara od ostalih

 

ART je cista lutrija - nekad izgura da dodje na domak NIS ED potrosnje, nekad trosi 20% vise i ne isplati se, mada mi se prosle godine raspao EGR ventil posle nekoliko meseci sipanja kod njih sto ne mora nuzno da ima veze ali pravi paranoju.

 

trenutno je IMHO najsigurnije punjenje za iole bolji ED motor NIS ultra D a za benzince onaj G drive ili kako se zove sa GAZPROM pumpe, kome nije skupo tih par dinara vise. oseca se razlika.

Link to comment
  • 1 month later...

Sipao pun na NIS-u u naselju opet, pa na zelenoj Eko Petrol pumpi, i potrosnja oba puta bila 11+ litara na 100km, sto je svakako nenormalno cak i za kratke relacije zimi. Sad sam sipao na MOL-u neki kao kvalitetniji i 5 dinara skuplji benzin i vec na 2/5 rezervoara vidim da ce biti mnogo manja potrosnja. Jebeno srpsko gorivo i srpske pumpe.

Link to comment

$10 za svakog ili $10 za sve? :-)

 

Jesi li sigurna je zaista promijenio filter (pa makar i aftermarket)?

 

 

10$ ovom sto je menjao ali koliko ce dati pomocniku ne znam....gledala ja moju bebu dok mu se filter menja  :wub:

 

a ja sam kupila filter u mazdi....9$

Edited by mustang
Link to comment

U njega mozes da sipas i zejtin, onaj iz kujne, ti auti su pravi muskarci, a ne kao ove danasnje mamine maze  :fantom:

 

Jebote, dizel ovaj, dizel onaj, 10 vrsta dizela, posten traktor bi umro od sramote.

 

 

Edit: ma naravno da valja, sve je to isti kurac drugo pakovanje...

Edited by namenski
Link to comment

Ako ima bosch pumpu onda treba.

Taj malo bolji dizel na bilo kojoj pumpi je obican ED sa malo nekog aditiva. Aditiv se sipa u praznu cisternu, pa preko toga ED i voila, 5din/l skuplje.

 

Послато са GT-S7275R уз помоћ Тапатока

Link to comment

Sipao pun na NIS-u u naselju opet, pa na zelenoj Eko Petrol pumpi, i potrosnja oba puta bila 11+ litara na 100km, sto je svakako nenormalno cak i za kratke relacije zimi. Sad sam sipao na MOL-u neki kao kvalitetniji i 5 dinara skuplji benzin i vec na 2/5 rezervoara vidim da ce biti mnogo manja potrosnja. Jebeno srpsko gorivo i srpske pumpe.

Meni je na Eko uvek pokazivao najveću potrošnju, ali mislim da je to do naštimanog pištolja. Auto je inače išao lepo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...