Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

kupi jebote bilo koji bojler, ko da pazaris vilu u toskani :fantom:

trazi sa najduljom garancijom, i to je to. posto oce da crknu :(

Ma ne mož da stane bilo koji, nije da me briga, osim da nije 5l što je očigledno malo.

 

Hvala kums, da mi je bliže momentalno bih pazario. Ode očuh da vidi kako se montira ovo sokoćalo jerbo sam ja na poslu, ako ne, zemiću taj ili neki slično mršav.

Link to comment

sad sam shvatila da sam postavila pitanje na pogrešnom topiku

 

elem, kuva li neko na indukcionoj ploči i kakva su iskustva ?

Edited by dùda
Link to comment

Kupio gorenje, namontiran je i stao po dubini al moram da izbušim nove rupe na kuhinji, pošto je raspon cevi širi nego što je bio na starom bojleru, no to će morati da čeka. Slikaću ga sutra da vidite kako je lep :lol:

 

Hvala ppp na pomoći pri kupovini bojlera, dodaćemo to na spisak monumentalnih ostvarenja naše zajednice. :D

Edited by Mil@n
Link to comment

sad sam shvatila da sam postavila pitanje na pogrešnom topiku

 

elem, kuva li neko na indukcionoj ploči i kakva su iskustva ?

Odlična stvar, ja sam prezadovoljan. Greje jako jako brzo, isto tako brzo reaguje i na smanjenje temperature. Recimo da vodu greje jednako brzo kao kuvalo, a sa plinom nisam poredio direktno ali bih rekao da je brže. Glavna i po meni jedina mana je što ne rade sve šerpe (aluminijumske i sve ostale koje ne lepe magnet). Zbog toga sam kupio sa 2 obične i 2 indukcione, ali da mi je ova pamet "bacio" bih neodgovarajuće šerpe i uzeo full indukciju.
Link to comment

Odlična stvar, ja sam prezadovoljan. Greje jako jako brzo, isto tako brzo reaguje i na smanjenje temperature. Recimo da vodu greje jednako brzo kao kuvalo, a sa plinom nisam poredio direktno ali bih rekao da je brže. Glavna i po meni jedina mana je što ne rade sve šerpe (aluminijumske i sve ostale koje ne lepe magnet). Zbog toga sam kupio sa 2 obične i 2 indukcione, ali da mi je ova pamet "bacio" bih neodgovarajuće šerpe i uzeo full indukciju.

hvala. tako nešto sam i mislila

 

mene obične ringle nerviraju, valjda zato što sam navikla na gas, tj da mi komande budu momentalno ispunjene  :)

 

a imam još dosta vremena do preseljenja, do tada ću polako da radim na promeni posuđa

Link to comment
  • 3 weeks later...

Haaalpp, brzo!

Whirlpool ADP 500 IX

Ili

Candy CDP 7753 X

 

Sudomašine, WP ima 2 a Candy 5 godina garancije i to je jedina stvar koju trenutno vidim da je bitno različita.

 

Moram da odlučim brzo, pls!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...