Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Hvala na savetima. Keva je kupila pre par godina jedan Bosch usisivac i prema njenom misljenju to je najgori usisivac koji je imala. Videcu ovaj samsung.

Мени Самсунг славно изгорео пре месец-два. Однео га у сервис, они утврдили да је у гаранцији и у року од 24 сата уредно заменили цео целцати мотор и дискретно ме замолили да убудуће чешће празним кесу. Молбу сам пренео надлежним службама. :nobles:

Link to comment

Imao sam Bosch usisivac i to je kao da imas avionski reaktor u stanu. Ali tada su svi bili takvi.

Uzmi neki tihi (Rowenta silence force naprimjer), milina za usi, milina za ostale u stanu i milina za komsije. 

 

Vidim da i Bosch ima te tihe usisivace.

Edited by borris_
Link to comment

ja sam prezadovoljna svojim lg usisivačem

ima kutiju umesto kese, praznim i perem ga svaki put posle usisavanja

deluje smorno, ali zato svaki put vuče kao nov

ko god prvi put radi sa njim, ne može a da se ne zadivi kakva je ala i kako dobro vuče.

 

1700 w, star 6-7 godina a radi ko da je juče kupljen

Link to comment
  • 1 month later...

Ja sam kupio Dirt Devil sa oglasa za Nemačko tržište gde ima 3g garanciju! nažalost zamena filtera nije baš moguća, tj neisplativa je, jer koštaju ko pola novog usisivača, ali je za 3 koplja ispred prethodnog Gorenje.

Link to comment

Je li stvarno Whirlpool sudomašina takav 1 vr', nešto mi maglovito ostalo da sam čitala silnu kuknjavu na taj brend?

moja radi pet godina, a garancija je bila tri godine.

sada pocinje polako da posustaje, programator i prekidac su joj bolne tacke, motor i brizgalice rade dobro.

Link to comment

Podigne mi se kosa na glavi kada god neko pomene sudomašinu,saranio sam dve za manje od 10 god a dok su kao radile više su bile po servisima nego što su prale,Prva Ariston,neka ultra giga mega sa 14 programa,druga Gorenje nemačka proizvodnja za nem tržište.Sa prvom prava bitka i u garan i van gar roka,nema šta joj nije crklo,na kraju sam je ostavio u servisu,nije se isplatilo da mi je vraćaju(1800din) a popravka 28000.Druga Gorenje dobro šljakala manje više, ali na kraju ošla pumpa cirkulaciona,24000+ruke.Odlučio da pazarim Miele polovnu ali ipak odustao i na kraju pade Bosch.Ubeđivali me na par mesta za Whirp.,ali mi nekako nije legla,numem da objasnim,pogotovu što imam njihov komb frižider i pećnicu,sve vrh radi da nečuje zlo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...