Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Ne mora da se pegla, ima program za takvo susenje, moja madmazel

 

Sent from my E2303 using Tapatalk

a jel skuplja ta madmazel i koliko?

 

e

skuuuplja, po širini i dužini. ne mislim na cenu

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Inače potroše 10-15 l vode za jedno pranje, mada, sve su češće i modeli sa potrošnjom od 7,8-10l....na jednu punu i dobro složenu mašinu to je sasvim korektno i prihvatljivo sa stanovišta zaštite vodotokova i izvorišta drage nam tekućine.

Link to comment

a jel skuplja ta madmazel i koliko?

 

e

skuuuplja, po širini i dužini. ne mislim na cenu

 

 

ne mora da skuplja mnogo,moze da se susi i na manjoj temp

 

i ne mora da se pegla ako se odmah vadi i slaze

 

i ta kondenz kutija treba da se prazni odmah jer se usmrdi i skupi kamenac,nije da ima nekog uticaja na ves niti samu masinu ali je gadno..znaci i njoj treba paznja,ciscenje i odrzavanje

 

 

 

a ja nikako nisam protiv sudomasine kao takve samo kazem da je za mala(2,3 clana) gradska ,,domacinstva,, besmislena..plus kosta,plus treba gomila extra/duplih sudova pa samim tim i veca kuhinja..samo 1 dodatno zatrpavanje u stvarima...consume,consumeeeeee..ali naravno ko voli...

Link to comment

ma dobro,te brojke su za nesvesne sto ne zavrcu vodu kad peru sudove i peru zube i ne znaimaju me..ja sigurno ne porosim vise vode od masine.

a ta potrosena enegija mi je najveci problem

naravski, ti peres telepatski i bez vode.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Treba da kupim fuckin' bojler za sudoperu. Tj bojlerče. Veze sa životom nemam šta, kontam da ne može tu puno čovek da se zajebe, dajte npr 2, 3 najbitnije karakteristike ako neko ima ideju, tipa koliko je bitna zapremina npr? Da li je kotao ovaj ili onaj materijal? Ili da jednostavno uzmem najjeftiniji :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...