Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Dečaci, ipak sam ja valkira, kaćete da zapamtite :fantom:

 

Inače, zaključujem da oko mase stvari vi (muškarci) namerno dižete famu kako biste posle ispali strawica©Km kad to odradite. Mislim, ludilo, crevo u dovod, crevo u odvod, kabal u struju - big F deal!

 

Idem da spravljam ng lazanje pa je checkiram i punu sudova.

Edited by Valkyrie
Link to comment

 Mislim, ludilo, crevo u dovod, crevo u odvod, kabal u struju - big F deal!

 like.png

candy servis like this

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Whirlpool, Candy, Ariston, Ignis, Electrolux, to je sve ista firma Merloni. Dakle, treba samo birati onu koja odgovara po onome što radi i dužini garancije. Kvalitet je isti.

Link to comment

Evo da javim prvi utisak - super je oprala i osušila NG sudove i šerpe. Moram samo da savladam sistem racionalnog pakovanja po korpama. Sad nisam stavljala mnogo suđa pa je ok ali kapiram da mora neki red da se zna.

Link to comment

Evo da javim prvi utisak - super je oprala i osušila NG sudove i šerpe. Moram samo da savladam sistem racionalnog pakovanja po korpama. Sad nisam stavljala mnogo suđa pa je ok ali kapiram da mora neki red da se zna.

Za to pakovanje, samo treba vremena. Moja žena je tako u početku sa strahom, a sad pakuje ihahaaaj. Na kraju krajeva tu se posle određenog vremena izređaju sve varijante jer jbga suđe je to što imaš nema tu nekih promena!
Link to comment
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...