Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Skupi su ja mogu oko 35 da dam mozda nekako da se nategnem par hiljada vise.

Sad pogledah, pa ti si u iznajmljenom stanu. Pa onda uzimaj nešto za 2-3 godine, dobra ti je profesija zaradićeš za gajbu...Pa onda opremanje od nule...
Link to comment

ako para nemaš za premijum klasu onda mislim da nema pretrano veze za šta se odlučiš

kandi, virpul, lg, gorenje, beko, boš..

 

cunjaj po radnjama, gledaj na netu i juri neki popust. npr. tehnomanija ima onaj srećni sat(ili šoping noć) tu možeš dobro da prođeš

Link to comment

Moco a kako bi resili problem da tebi npr ne treba frizider da ga nosis kad se budes selio?

Cuj pitas advokata kako bi resio problem :D Da nemam para morala bi gazdarica da ga popravlja :) A iovako nam je gazdarica izdala stan po simbolicnoj ceni tako da necu da je cimam jer mi hocemo da kupimo frizider.

 

Pitao je za savet oko izbora frižidera, a ne kako da se posvađa sa gazdaricom.

Upravo to.

ako para nemaš za premijum klasu onda mislim da nema pretrano veze za šta se odlučiš

kandi, virpul, lg, gorenje, beko, boš..

 

cunjaj po radnjama, gledaj na netu i juri neki popust. npr. tehnomanija ima onaj srećni sat(ili šoping noć) tu možeš dobro da prođeš

Drugar mi radi u jednoj radnji i on mi je preporucio jedan Indesit koji on ima kod kuce i koji mu radi bez problema evo vec 8-9 godina tako da verovatno uzimamo njega.

Link to comment

Cuj pitas advokata kako bi resio problem :D Da nemam para morala bi gazdarica da ga popravlja :) A iovako nam je gazdarica izdala stan po simbolicnoj ceni tako da necu da je cimam jer mi hocemo da kupimo frizider.

 

 

Upravo to.

 

Drugar mi radi u jednoj radnji i on mi je preporucio jedan Indesit koji on ima kod kuce i koji mu radi bez problema evo vec 8-9 godina tako da verovatno uzimamo njega.

al vidi da ima integrisani android box, pa ga spoj sa tv-om i onom kineskom šklopocijom

:fantom:

Link to comment
  • 1 month later...

Preporuka za Samsung VCC4550. Redovna cena je 10k, na akcijama pada ispod 9k. 

 

Za dva meseca ce biti 5 godina kako ga koristimo. Radi kao zmaj, umesto kese ima posudu ciji se sadrzaj samo istrese u kantu. Veliki plus je hepa filter za mikro prasinu koji je do sada samo jednom menjan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...