Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Samo da dodam glede cijene/vrijednosti: kad sam mijenjao SIM vidjeh da ladica ima dihtung, sto bi valjda znacilo da je telefon vodootporan. Trebalo bi da ima i bezicno punjenje. Meni ni jedno ni drugo ne igra ulogu, ali kontam da nekome jeste vazno. U tom bi slucaju, i uz vec navedena unapredjenja, razlika u cijeni (mozda) bila opravdana.

Link to comment

FWIW, primjetio sam da 8-ca ima slabiji signal od 6-ce, barem prema onoj maloj grafici na status baru. I na poslu i kuci sam imao pun LTE signal, a sad imam upola manje. Inace, nariktao sam ga na 11.0.2.

Link to comment

za 8 sam mislio na one nove slušalice bez kabla

To malo teže, odlično im ide prodaja i ovako, a koštaju blizu 200$/€. Milsim da čak postoji i neka lista čekanja, ili je bar postojala do skoro.

Očigledno postoji velika potražnja za tim bežičnim bubicama, sinoć je i Google predstavio svoju verziju, ista cena kao i kod Applea.

iPhone je vodootporan još od sedmice, a od osmice podržava bežično i brzo punjenje, ali trebaju posebni dodaci za oboje.

Edited by mraki
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
On 10/27/2017 at 8:54 AM, braca said:

Jel narucujete X ? 

 

Ja dobio juče od dedafirmomraza. Nisam očekivao bog zna šta al što više čačkam sve sam više impresioniran. Setap sa sve portovanjem podataka sa starog telefona je jako brz i jednostavan, Face ID radi neverovatno dobro, home dugme sam zaboravio posle 10 minuta, tlf je brutalno brz, kamera da se usereš. Sam aparat je strašno lep, jedino je sranje što moram svakako da mu navučem neke gaće zbog jebenog stakla sa obe strane.

 

I pored svega toga, i dalje smatram da je bolest mozga što su flagship telefoni na obe strane bojišta za maloumne otišli u pičku materinu sa cenama.

Link to comment
  • 2 months later...

Ako naručuješ sa Alija, probaj sa brendom Rock. Nemam konkretno iskustva sa bežičnim punjačima, ali kupovao sam kablove i obične punjače, vrlo su dobri za tu cenu. Drugar uzeo njihov power bank i isto je veoma zadovoljan.

Gledao sam baš nešto ovih dana, i vidim da valjaju i bežične punjače, imaju dosta narudžbina i mahom pozitivne recenzije pa bi trebalo da je ok.

Link to comment

Ja sam pazario neki iVoler na Amazonu za manje od 20e, zadovoljan sam, radi i bez skidanja zaštite, uglavnom celonoćno punjenje, tako da ne znam koliko brzo/sporo radi, ali ujutru je uvek na 100%.

Link to comment

Da li na iPhonu postoji nešto što može da se poremeti što bi za posledicu imalo to da se sagovornik čuje jako tiho? Ili je hardver u pitanju? Inače, zvoni normalno, mene čuju kako treba...

 

Link to comment
36 minutes ago, kiki said:

Da li na iPhonu postoji nešto što može da se poremeti što bi za posledicu imalo to da se sagovornik čuje jako tiho? Ili je hardver u pitanju? Inače, zvoni normalno, mene čuju kako treba...

 

Ako si ga pojacala do kraja, onda ti je mozda upalo nesto (mrvica prasine, susam... :)) u zvucnik. A mozda je i zvucnik malo crkao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...