Jump to content
IGNORED

Boardwalk Empire


Ajant23

Recommended Posts

ajd ovako: recimo da bih volela da se naglasak malo vise stavi na dramu, a malo manje na kostimiranu.
I ja sam tako mislio (i smetalo mi je), dok nisam video fotke iz tog perioda. Stvarno su bili takvi, na note. To uopste i nije bio normalan grad, vec mesto gde se dodje da "live it up".To sto ti je Buscemi odvratan je mnogo veci problem, posto mislim da njegova glumacka harizma nosi celu seriju.
Link to comment
  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ryan Franco

    41

  • Sludge Factory

    31

  • Lrd

    25

  • Feindouno

    23

I ja sam tako mislio (i smetalo mi je), dok nisam video fotke iz tog perioda. Stvarno su bili takvi, na note. To uopste i nije bio normalan grad, vec mesto gde se dodje da "live it up".
e al pazi, bas sam razmisljala: recimo, ono predstavljanje usisivaca, anastasia i svo to insistiranje na detaljima epohe - takve stvari mi recimo uopste nisu smetale u mad men, iako su mozda i manje suptilno prezentovane - valjda zato sto nisam imala problem sa postavkom likova i njihovom medjusobnom dinamikom, mada mi je i onde trebalo malo vremena.doduse, stvarno je prerano, nisam jos ni na polovini prve sezone.
To sto ti je Buscemi odvratan je mnogo veci problem, posto mislim da njegova glumacka harizma nosi celu seriju.
moze biti vrlo lako, mada umem biti sjajan konvertit. cud je zenska smijesna rabota, naviknuta na lepsije* glumce.*u smislu neodvratne (a zenska u smislu moja) Edited by Aleksija
Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
:lol:sramim se priznati ali polako počinjem da kapiram njegovo oduševljenje dok saopštava ovakve informacije.jebiga.
Šta se stidiš, ja obožavam takve trivijalije, a i užasno se ložim na statistiku i kataloge. Sreća da nisam komentator. :)
Link to comment
Super, vala, odmah u rebra, bez okolišanja.Nego,

Pogubio sam se malo. Za koga sada radi ratni invalid sa pola lica i zašto je ubio onog jevreja?

za sebe. osvetio se jer je jevrejin ubio slikarku, tobijevu majku..

a kakav će pičvajz zbog toga nastati, možemo samo da nagađamo.

Edited by mammy two shoes
Link to comment

za sebe. osvetio se jer je jevrejin ubio slikarku, tobijevu majku..

a kakav će pičvajz zbog toga nastati, možemo samo da nagađamo.

Da, naravno, potpuno sam zaboravio na taj detalj. Hvala. Verujem da je sada prvi osumnjičeni Gyp Rossetti.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...