Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

8 hours ago, ultra plasticni said:

Nisi znao za Torino?

 

WTF, tek sada vidim da je Torino u originalu Turin. 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
16 hours ago, wayfaring stranger said:

 

WTF, tek sada vidim da je Torino u originalu Turin. 

 

Ja shvatila pre desetak godina kada sam gledala Torinskog konja od Bele Tara, engleski naziv filma je Turin Horse (a na madzarskom je isto Torino) :D

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Ja shvatila pre desetak godina kada sam gledala Torinskog konja od Bele Tara, engleski naziv filma je Turin Horse (a na madzarskom je isto Torino) :D

Ja taj film nisam uspeo da pogledam, a pustao sam ga 20-30 puta, zapravo mi je postao uspavanka. Kao i Buka i bes. Torinski konj je bila večernja uspavanka, a Fokner popodnevna, posle ručka - dodaj mi Foknera da se dokrajčim. 
 

Link to comment
9 minutes ago, maheem said:

Ja taj film nisam uspeo da pogledam, a pustao sam ga 20-30 puta, zapravo mi je postao uspavanka. Kao i Buka i bes. Torinski konj je bila večernja uspavanka, a Fokner popodnevna, posle ručka - dodaj mi Foknera da se dokrajčim. 
 

Ja sam bila na Cinema City-ju u Novom Sadu, kada je Tar i gostovao, tako da sam morala da izdrzim :D Nije bilo lako posle n-tog ponavljanja istog, priznajem.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

spacer.png

spacer.png

 

18.05.23 - Hauschka & Rike Huy, Leipzig


U sali sjajne akustike i ozvučenja, sa oko 40-ak reflektora koji bi mogli celu atmosferu da podignu na mnogo veći nivo, umetnici su se odlučili za minimalizam tj. par reflektora zatvorenih boja. U kratkom setu Rike Huy se fenomenalno poigrala sa efektima, glitchevima i ritmom, ali svoj bazični instrument, trubu, bi trebalo još da vežba.
Zvezda večeri, reklamiran kao dobitnik oskara, je počeo govorom i najavom novog albuma u novembru te veće turneje, objasnio da mu je ovo tek 4-5 koncert od početka korone i da se sam odlučio za koncertnu izolaciju. Na kraju je rekao da se nije spremao za koncert i poželeo publici da se zabavi. Trebalo je puno mašte za uživanje u koncertu prepunom repeticije i nameštanja podešavanja zvuka izmedju pesama. Utisak je da smo ceo koncert slušali jednu pesmu sa malim varijacijama. Pred kraj je povadio sve što se nalazilo u klaviru i odsvirao jedinu savršenu kompoziciju na koncertu. Bis je bukvalno trajao dva i po minuta. Utisak razocaranosti koncertom je ublažio obilazak Leipziga, jednog od najlepših gradova Nemačke.

Link to comment

Ovaj Ruski festival u gradu Beogradu (Fields) izgleda zanimljivo.

 

Nikad čuo za 90% bendova/muzičara ali ti  tizeri od 20-30 sekundi koje su izvukli na IG ne zvuče loše. Slovenska alternativa + poneki Britanac, pa još u botaničkoj bašti.

Ima potencijala.

Link to comment

Zoster sinoć odličan u Domu Omladine.

sve su mi bolje njihove svirke, imam utisak i da su oni sami sve bolji i da to nije samo moj subjektivni osećaj.

sala Amerikana puna. čak je i neke dece bilo :wub:

Mario mi je možda i najbolji frontment u regionu. ozbiljno dobro kontroliše publiku. ima neke blesave pokrete. ne komunicira bzvz neke gluposti. oooodličan.

 

https://imgur.com/3QPaftJ 

https://imgur.com/jKjeRDB

  • +1 1
Link to comment
On 23. 5. 2023. at 15:06, Nevernik said:

Ovaj Ruski festival u gradu Beogradu (Fields) izgleda zanimljivo.

 

Nikad čuo za 90% bendova/muzičara ali ti  tizeri od 20-30 sekundi koje su izvukli na IG ne zvuče loše. Slovenska alternativa + poneki Britanac, pa još u botaničkoj bašti.

Ima potencijala.

Aj neki link.

Link to comment
On 25. 5. 2023. at 11:04, Svarog said:

Zoster sinoć odličan u Domu Omladine.

sve su mi bolje njihove svirke, imam utisak i da su oni sami sve bolji i da to nije samo moj subjektivni osećaj.

sala Amerikana puna. čak je i neke dece bilo :wub:

Mario mi je možda i najbolji frontment u regionu. ozbiljno dobro kontroliše publiku. ima neke blesave pokrete. ne komunicira bzvz neke gluposti. oooodličan.

 

https://imgur.com/3QPaftJ 

https://imgur.com/jKjeRDB

 

+1

20230524-222136.jpg

 

Pored devojčice koja na sedi na ramenima roditelja blizu bine i peva tekstove napamet, iznenadila me i ludnica u publici kad su krenuli Bezbolne palice :D

Edited by msv
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...