Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

naravno, najbolje je da svako ko zeli posao moze da ga dobije, za koje god pare pozeli. ali, ako je budzet ogranicen? da li je bolje da prosecna plata negde bude relativno visoka, a posao privilegija malog broja ljudi, ili da svako ko zeli moze da nadje posao, pa makar plata bila relativno mala?

Link to comment

Jbg, to je manje zlo trip. A budžet je uvek ograničen, osim kada treba raditi sajtove od 60k evra u jeziku vrste CMS, dizati krstove i slično.

Link to comment

ako sam dobro razumela rekao si da je pravedno sledece:da ako bi recimo imao 100 necega da podelis, i ima recimo 100 njih kojima to treba, svakom po dva, radije bi dao svakom od njih po jedan, nego izabrao (po nekom kriterijumu) njih 50 koji bi dobili po dva koliko im treba?

Link to comment

Ne, nisam rekao ni jedno ni drugo. Hteo sam reći da je to lažna dilema, i da je u svakom slučaju kinta sramotno mala za zanimanje visokog rizika za koje bi u našim uslovima trebalo dobijati beneficirani radni staž.

Link to comment

aha, dobro, znaci nisi odgovarao na moje pitanje, nego si se samo nadovezao, onako. i meni plata deluje mala nasparam posla koji obavljaju, a da li je premala ce se videti po tome da li ce naci dovoljno ljudi da popune sva mesta. licno smatram da nezavisno od plate, napad na kontrolora bi trebalo da se tretira kao napad na sluzbeno lice, a apelujem na drugove svercere, da ne budu drski i neprijatni prema kontrolorima, sada kada znaju koliko oni zaradjuju.

Link to comment
apelujem na drugove svercere, da ne budu drski i neprijatni prema kontrolorima, sada kada znaju koliko oni zaradjuju.
:rolf: Verujem da su tvoje mudre reči dospele do mozgova desetine hiljada dizelaša ovog grada koji će se i dalje švercovati, ali više neće noževima bosti i prebijati kontrolore. ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...